بزرگترین عملیات ۶ ماه اول سال پروژه زیرگذر میدان فرح آباد ساری بود

 رئیس شرکت مخابرات ساری ضمن عرض تبریک هفته دفاع مقدس و قدردانی از فداکاری شهدا برای حفظ امنیت ایران یادآور شهید دهقان از همکاران مخابرات استان مازندارن شد. و در ادامه  ارتباط با ،  گزارش ۶ ماه اول سال ۱۳۹۵ اظهاراتی را عنوان کرد.

 

بزرگترین عملیات 6 ماه اول

احمد سراج گفت:  بزرگترین عملیات ۶ ماه اول سال پروژه زیرگذر میدان فرح آباد ساری بود که در این عملیات جابه جایی تاسیسات در پروژه که با تلاش و زحمت به مدت ۶ روز بصورت شبانه روزی انجام شد.

رئیس شرکت مخابرات ساری بیان کرد: در هفته اول احداث کانال جایگزین را انجام دادیم و در هفته دوم عملیات تغییر مسیر و برگردان کابل های موجود را با همت و تلاش همکاران به اتمام رساندیم تا شهروندان دچار مشکلات مخابراتی و دیتایی نشوند.

وی خاطر نشان کرد: کل این پروژه به حمایت شهرداری و با تدبیر و مدیریت کارشناسان  شهرداری و شورای شهر ساری و همکاران ستادی و استانی انجام شد.وی در ادامه افزود: افزایش پرت ها (port) برای امور مشترکین و افزایش پهنای باند در مدت ۶ ماه برای افزایش سرعت اینترنت به اندازه ی عملکرد سه ساله برابری کرد زیرا این عملیات بسیار سنگین و زمان بر می باشد.

سراج اظهار داشت: سعی و تلاش مخابرات ساری بر این است که امکانات را برای شهروندان عزیز فراهم کنیم و به گفته رهبر انقلاب اسلامی از داشته هایمان به بهترین نحو باید استفاده کنیم. وی در ادامه گفت: تا به الان توانسته ایم به تمامی روستاها و مناطق اطراف شهرستان ساری خدمات اینتریت را برای مردم ارائه دهیم.

وی گفت: در ارتباط با سایت ارتباط سیار یا همراه اول برای انجام ۳G وG4 اقدامات زیادی انجام شده که تا پایان امسال ادامه دارد.

رئیس شرکت مخابرات ساری در پایان عنوان نمود: از مدیرعامل شرکت مخابرات استان مازندران و  همه زحمت کشان و کارکنان در امر این پروژه نهایت تشکر را دارم و  برای همه همکاران این استان که در عرصه پیشرفت مازندارن در تلاشند آرزوی توفیق روز افزون را دارم.

مهسا جنکوک/ساری

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو