بر احداث چند پروژه ورزشی تاکید شد

نسیم ورزش: در دیدار حجت السلام سید محمود موسوی آملی امام جمعه سرخ رود، پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد و ابراهیم زاده رئیس اداره ورزش و جوانان سرخ رود با حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران مذاکره ای جهت احداث سالن ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی(باستانی) و استخر شنا سرپوشیده در سرخ رود انجام گرفت .


حجت السلام موسوی آملی امام جمعه سرخ رود ضمن تقدیر و تشکر از نگاه ویژه مدیر کل ورزش و جوانان به ورزش سرخ رود  با بیان اینکه توجه به ورزش به دلیل اهمیت و جایگاهی که دارد بسیار مهم و ضروری است، اظهار داشت: اهتمام مسوولین امر به ورزشهای باستانی و رونق بخشیدن به این حوزه بسیار حایز اهمیت است زیرا این ورزش ریشه اسلامی دارد و حتی پیش از اسلام نیز در ایران شاهد رویکرد مثبت عمومی نسبت به انجام ورزش بودیم.

وی ادامه داد: با صحبتها و جلساتی که با مسئولین اداره ورزش شهرستان و بخش سرخ رود داشتیم در نظر داریم سالن ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی(باستانی) و همچنین استخر شنا سر پوشیده در سرخ رود احداث شود که نیازمند نگاه ویژه ورزش استان به این مقوله می باشد.

امام جمعه سرخ رود  افزود: با توجه به زمین تحویلی از سوی اداره ورزش و جوانان و اعلام آمادگی خیرین ورزشی در اول فرصت آغاز احداث سالن باستانی و با حمایت مدیر کل ورزش استان و مسئولین ذیربط باشیم.

موسوی آملی در پایان ضمن اشاره به سفر رئیس جمهوری در مازندران مهد ورزش ایران گفت : امیدواریم بانگاه ویژه مدیرکل ورزش  به ورزش و جوانان سرخ رود از این سفر سرخ رود بی بهره نمی ماند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه زمینی در چند سال اخیر به دستگاه ورزش برای ساخت استخر اهداء شد حال در این سفر ریاست جمهور از مدیر کل محترم خواستار پیگیری استخر سر پوشیده در مازندران به یادگار برای سرخ رود می باشیم.

در ادامه مدیر کل ورزش و جوانان مازندران اظهار داشت: با توجه به حضور گسترده مردمی در اقامه فریضه دینی نمازجمعه، تریبون این اجتماع با شکوه دینی فرصت مناسبی برای بیان اهمیت پرداختن به ورزش توسط عموم مردم و تلاش برای اعتلای ورزش است.

حبیب حسین زادگان خاطر نشان کرد: ورزشکاران باید دارای روحیه پهلوانی باشند و این امر در بسیاری از ورزشکاران ما دیده می شود که نمونه اخیر آن شرکت ورزشکاران در مراسم گلریزان برای مردم مظلوم غزه در روز پهلوانی بود که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

وی، بر طراحی سند ورزش قهرمانی تاکید کرد و ادامه داد: در ورزش قهرمانی به کارهای زیربنایی نیاز داریم، ورزش قهرمانی پرخرج است اما این ورزش هم اکنون در کشور ما درآمدزا نیست و با چالش‌های جدی مواجه است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز در سخنانی  تبریک هفته دفاع مقدس گزارشی از عملکرد ورزش شهرستان ارائه واظهار داشت: مدیران عرصه ورزش مجتهدان ورزشی هستند .

پهلوان با بیان اینکه مدیران عرصه ورزش، مجتهدان ورزشی هستند تصریح کرد: فضای خوبی در برخی از رشته های ورزشی حاکم است و برای توسعه هرچه بیشتر ورزش بویژه ورزشهای همگانی و باستانی برنامه ریزی خوبی از سوی اداره ورزش و جوانان صورت خواهد گرفت .

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *