برگزیدگان مسابقه « شنای آزاد و حبس‌نفس » سوادکوه معرفی شد

نسیم ورزش : رئیس هیأت شنای سوادکوه از معرفی برگزیدگان مسابقه « شنای آزاد و حبس‌نفس » سوادکوه خبر داد.

img16481090

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، موسی رسولی صبح امروز در جلسه هیأت شنای شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه برگزاری برنامه‌های ورزشی در مناسبت‌های ملی و مذهبی در دستور کار ما قرار دارد، گفت: افزایش آمادگی ورزشکاران و بررسی نقاط ضعف و قوت آنان در مسابقات مختلف ورزشی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه هفته بسیج یاد‌آور رشادت‌های این نیروی مردمی در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی است و فرصت مناسبی برای گرامی‌داشت شجاعت‌های آنان با برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ورزشی است، افزود: یک‌دوره مسابقه شنای آزاد با حضور کارمندان ادارات و نهاد‌های شهرستان به مناسبت هفته بسیج و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گمنام در استخر شنای پل‌سفید برگزار شد.

رئیس هیأت شنای سوادکوه از حضور ۱۵ نفر در مسابقه شنای آزاد سوادکوه خبر داد و خاطر‌نشان کرد: سید مسلم مسلمی از شرکت نفت و کمال رضایی از ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه به عناوین برتر در مسابقه شنای آزاد سوادکوه دست یافتند.

رسولی از موفقیت نورالدین رحیمی در مسابقه حبس‌نفس خبر داد و اظهار کرد: از همکاری رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه، مدیر استخر شنای پل‌سفید و داور مسابقه تشکر می‌کنم و با تبریک به رئیس جدید اداره ورزش و جوانان سوادکوه‌شمالی، امیدوارم درعرصه شنای این شهرستان هم شاهد توسعه فعالیت‌ها باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو