برگزاری یادواره شهدا در شناخت نسل جوان امروز از دغدغه های جوانان دیروز موثر است+تصاویر

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در دیدار با خانواده بهرام اسدپور گلوگاهی شهید شاخص ورزش کشور ، با بیان اینکه در آستانه برگزاری کنگره شهدای ورزش کشور با محوریت شهید بهرام اسدپور گلوگاهی قرار داریم، گفت: برگزاری کنگره شهدا ضمن یادآوری دلاوریها و رشادتها و خاطره شهدای معزز تاثیر بسزایی در کسب شناخت نسل جوان امروز از دغدغه ها، توانمندیها و ایثار و جوانان دیروز دارد.

شهید شاخص ورزش کشور
حسین زادگان با اشاره به اینکه برگزاری یادواره شهدا، بهترین پیام برای نسل جدید و جوان جامعه است، بیان داشت: ایران اسلامی در حال حاضر دارای سرمایه ای ارزشمند از جوانان توانمند است که بی شک شناخت شهدا صحیح از شهدا به عنوان الگویی ارزشمند می تواند راهگشای تعالی و ترقی آنان باشد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری، شهدا مظهر قدرت ایران هستند، افزود: با برگزاری یادواره و کنگره شهدا در حقیقت به تکلیف خود عمل کردیم.

بابایی با اشاره به اینکه دشمن در صدد است تا نگاه مردم را از اطاعت ولی فقیه و ولی امر مسلمین دور کند، اظهار داشت: ملت بزرگوار و همیشه در صحنه ایران بیداروهوشیار بوده و به کوری چشم دشمنان با اطاعت از فرامین ولی فقیه این ترفند را خنثی خواهند نمود.

 سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران نیز در این دیدار از اجرای ۶۸ برنامه شاخص و ستادی به مناسبت کنگره شهید شاخص ورزش کشور، در استان خبر داد و اظهار داشت: چاپ زندگینامه شهید در قالب کتاب و همچنین پخش مستند فیلم شهید بهرام اسدپور از شبکه یک سیما از دیگر برنامه های پیش بینی در کنگره شهدای شاخص ورزش کشور است.

وی، با اشاره به معرفی شهید اسدپور به عنوان شهید شاخص ورزش کشور به سایر استان های کشور افزود: سومین کنگره شهدای ورزش کشور به محوریت شهید بهرام اسدپور گلوگاهی شهید شاخص ورزش کشور در سال ۹۴ اوایل دی ماه با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در ساری برگزار می شود.

HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *