برگزاری گردهمایی مشترک وزارت ورزش و جوانان در ساری/دستاوردهای ورزش مازندران دیده خواهد شد

اختصاصی نسیم ورزش: برگزاری گردهمایی مشترک وزارت ورزش و جوانان در ساری ، بزرگترین گردهمایی مشترک معاونین وزیر و مدیران کل ستادی و استانی وزارت ورزش و جوانان مازندران با حضور وزیر ورزش در ساری برگزار خواهد شد.

وزیر ورزشjpg
این خبری است که نمی توان به سادگی از آن عبور کرد ورزش مازندران میزبانی مهمی را دریافت کرده است که می توان خروجی های مطلوبی را برای ورزش مازندران متصور شد.
ورزش مازندران روزهای مهمی را سپری میکند محیا خواهد شد تا دستاوردهای مهم و اساسی خود را به همگان نشان دهد.
این گردهمایی در ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه در هتل سالارده ساری برگزار می شود.
انتخاب مکان مناسب خود اقدامی قابل قبول محسوب می شود هتل جنگلی سالارده استعدادهای گردشگری مازندران را به خوبی به نمایش خواهد گذاشت و زمینه ساز توسعه صنعت توریسم ورزشی خواهد شد.
میزبانی گردهمایی مشترک وزارت ورزش نشان از فعالیتهای درخشان ورزش مازندران است. اقتدار ورزش مازندران در کشور دیده شده است.
تمامی کارشناسان ورزش مازندران میزبانی اداره کل ورزش مازندران در برگزاری چنین گردهمایی بزرگی را دستاوردهای مهمی دانستند و می توان از آن به عنوان نقطه عطف ورزش مازندران محسوب شود.
همچنین دهمین آئین تجلیل از برترین های ورزش و جوانان استان مازندران با حضور دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان در سالن همایش پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم استان برگزار می شود.
روزهای متحرک و پر نشاط در ورزش مازندران حاکم است و امید است اتفاقات مطلوب و پسندیده ای در این گردهمایی برای ورزش مازندران رخ دهد.
افزایش حساسیت گردهمایی مشترک معاونین وزیر و مدیران کل ستادی و استانی وزارت ورزش و جوانان مازندران با حضور وزیر ورزش در ساری در آستانه رویداد مهم بازی های آسیایی جاکارتا بیش از پیش نمایان می شود زیرا ورزش مازندران بعنوان نقطه اتکای ورزش کشور محسوب می شود.
ورزش مازندران با عبور از تمامی تهدیدها و روبرو شدن با فرصت ها و با ثبات مدیریتی و ادامه برنامه های طراحی شده خواهد توانست به روزهای پرفروغ تر از امروز دست یابد.
حالا آمار و ارقام از موفقیت ورزش مازندران حکایت دارد. ورزشی با توان بالا و ضریب اطمینان مناسب.
نمی توان آمار و ارقام عملکردی ورزش مازندران را نادیده گرفت نقدهای کارشناسی خارج از منطق آمار و ارقام بیهوده و بی مغز خواهد بود و نمی توان به آن استنداد نمود زیرا مشکلات ورزش مازندران با گفتمان های عجیب بی معنا است.
رمز موفقیت ورزش مازندران اتحاد و انسجام اهالی ورزش می باشد زیرا جامعه ورزش مازندران از حسین زادگان بعنوان متولی با کارنامه موفق حمایت خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو