برگزاری کلاس های کارگاهی شاتل تایم در۲۸ و ۲۹ فروردین ماه سال جاری/ برگزاری مسابقات دانشجویی بدمینتون برای اولین بار/حضور تیم بدمینتون شهروند ساری در لیگ برتر کشور

نسیم ورزش: مهدی امیر فخریان رئیس هیات بدمینتون مازندران از برگزاری کلاس های کارگاهی شاتل تایم در۲۸ و ۲۹ فروردین ماه  سال جاری و مسابقات دانشجویی بدمینتون برای اولین بار خبر داد و اعلام کرد: تیم بدمینتون شهروند ساری بعنوان نماینده مازندران در لیگ برتر در مقابل حریفان خود حضور پیدا می کند.تعداد بدمینتون‌بازان سازمان‌یافته مازندران به 1400 نفر افزایش می‌یابد

 مهدی امیر فخریان رئیس هیات بدمینتون مازندران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نسیم ورزش با بیان اینکه در گذشته تنها ۶ هیئت شهرستانی رشته ورزشی بدمینتون در استان فعال بوده است عنوان کرد:در حال حاضر که فقط یک ماه از دوره پذیرش مسئولیتم در این هیات می گذرد موفق شدیم تا با حضور در شهرستان های نکا,بهشهر,رستمکلا,میاندرود و گلوگاه با افتتاح هیات در این شهرستان ها به منظور رشد و توسعه رشته ورزشی بدمینتون استعداد یابی از جوانان صورت گیرد .

وی خاطر نشان کرد:قصد داریم تا با حضور در ۱۷ شهرستان استان و همکاری روسای ادارات بتوانیم هیات هایی را جهت استعدادیابی و گسترش بدمینتون افتتاح کنیم.

رئیس هیات بدمینتون مازندران در ادامه با اشاره به اینکه  در ۵ شهر از شهرستان های کوچک استان کمپ های استعداد یابی و توسعه رشته ورزشی بدمینتون بازگشایی شده است عنوان کرد:تا قبل از پذیرش مسئولیت اینجانب , هیئت بدمینتون مازندران دارای۳۷۷ ورزشکار سازمان یافته بود که پیش بینی می شود در سال جاری این آمار به تعداد ۱۴۰۰ ورزشکار ارتقا یابد.

این مسئول گفت:امیدواریم در سال جاری آمار ورزشکاران سازمان یافته در رشته ورزشی بدمینتون رشد چشمگیری داشته باشد .

مهدی امیرفخریان رئیس هیات بدمینتون مازندران از برگزاری کلاس های کارگاهی شاتل تایم زیر نظر کمیته بدمینتون غرب آسیا و سرمربی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در روز های ۲۸ و ۲۹ فروردین ماه سال جاری خبر داد و افزود:این رویداد مهم در شهرستان قائمشهر در راستای ارتقا سطح فنی و آموزشی مربیان برگزار می شود.

وی با اعلام اینکه در آینده ای نزدیک با غلبه بر حریفان شاهد حضور تیم بدمینتون مازندران در لیگ های برتر استانی هستیم تصریح کرد:لیگ استانی برای اولین بار در رشته بدمینتون آقایان در نیمه دوم خرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

رئیس هیات بدمینتون مازندران از برگزاری مسابقات دانشجویی بدمینتون با همکاری هیات ورزش دانشگاه های استان خبر داد و اذعان کرد:در سال جاری برای اولین بار مسابقات دانشجویی به میزبانی مازندران برگزار خواهد شد که در این مسابقات بالغ بر  ۳۰۰ دانشجوی دختر و پسر شرکت خواهند کرد.

وی افزود:مسابقات دانشجویی تفکیک شده دختر و پسر برای اولین بار در تاریخ رشته بدمینتون در استان مازندران برگزار می شودکه تمامی دانشگاه های استان آمادگی و استقبال خود را جهت حضور در این مسابقات اعلام کرده اند.

این مسئول با اشاره به حضور تیم کلوا در لیگ برتر در سال گذشته خاطر نشان کرد:با کناره گیری مسئول سابق این هیات تیم کلوا از لیگ برتر کناره گیری کرد که تیم بدمینتون شهروند ساری بعنوان نماینده مازندران در لیگ برتر در مقابل حریفان خود حضور پیدا می کند.

امیر فخریان اظهار کرد:مازندران در لیگ دسته دوم بدمینتون کشور آقایان ۲ نماینده و در لیگ دسته یک کشور یک نماینده خواهد داشت.

وی عوامل پیشرفت و توسعه در رشته ورزشی بدمینتون را توسعه سخت افزاری در شهرستان ها و برگزاری اردوهای استانی  و همچینین استعداد یابی در سطح استان اعلام و خاطر نشان کرد:فعال کردن کمیته های مختلف استانی در این رشته  و جذب سرمایه گزار رشد چشمگیری را در راستای ارتقا و ترویج بدمینتون در استان به دنبال خواهد داشت.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *