برگزاری کلاس داوری اسکیت درجه ۲ و ۳ سرعت در بابل

 

حسین خیری‌نیا در گفتگو با خبرنگار نسیم ورزش از برگزاری همزمان کلاس داوری درجه دو و سه اسکیت سرعت خبر داد و اظهار کرد: این کلاس‌ها در دو گروه خانم‌ها و آقایان از ۲۷ تیرماه امسال به مدت سه روز به میزبانی هیأت اسکیت شهرستان بابل برگزار می‌شود.

 

حسین خیری نیا

حسین خیری نیا

وی با اشاره به موفقیت‌های هیأت اسکیت مازندران، بیان کرد: برای توسعه این هیأت ورزشی شرایط مناسبی در پیست اسکیت سرخ‌رود فراهم کردیم و انتظار داریم به‌زودی شاهد ظهور استعدادهای ناب اسکیت در استان باشیم.

رئیس هیأت اسکیت مازندران با بیان اینکه از هر طرح یا ایده‌ای که سبب رشد و توسعه این رشته ورزشی شود، استقبال می‌کنیم، تصریح کرد: یکی از عوامل موفقیت ما در این هیأت، حمایت بی‌دریغ رئیس فدراسیون اسکیت است که همیشه به نظرات هیأت استان با احترام و اعتماد برخورد کرد و از هیچ کمکی در این باره دریغ نکرد.

این مسؤول از دعوت چهار اسکیت سوار مازندرانی به اردو تیم ملی اسکیت فری استایل خبر داد و افزود: در بخش مردان محمدحسین منصف، عباس بابلی، محمدحسین صادقی و در بخش بانوان مژده شعبانی به این اردو دعوت شدند که مرحله اول این اردو از ۲۳ تیرماه به مدت سه روز به میزبانی استان سمنان برگزار می‌شود.

خیری‌نیا در پایان گفت: مازندران یکی از قطب‌های اسکیت فری استایل کشور است که در آینده نزدیک شاهد حضور ورزشکاران بیشتری از این استان در اردوهای تیم ملی هستیم.

گفتنی است ورزش اسکیت ورزشی متنوع، مفرح و با هیجان است و باعث تقویت تعادل در مغز و عضلات، بالا بردن قدرت عضلانی در تمام بدن، هماهنگی عصب و عضله و بالا بردن عکس‌العمل بدن می‌شود و چون این ورزش با موزیک همراه است بیش از بسیاری از ورزش ‌ها باعث شادابی و هیجان و هماهنگی می‌شود.

ورزش اسکیت یک جور نوآوری در راه رفتن و پریدن و … است و امکان فعالیت‌هایی که نمی‌توان با پای معمولی انجام داد را برای انسان فراهم می‌کند و این موضوع آن را از دیگر ورزش‌ها متمایز می‌کند و به همین خاطر برای ورزشکاران جالب و دوست‌داشتنی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو