برگزاری کارگاه سلامت تغذیه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان+ تصاویر

 

نسیم ورزش:با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان اولین کارگاه سلامت و تغذیه ویژه نخبگان و برجستگان جوان برگزار شد.
 

در راستای تفاهم نامه همکاری دو دستگاه ورزش و جوانان و بنیاد نخبگان مازندران در جهت اجرای برنامه ریزی مشترک فرهنگی، آموزشی، علمی و ورزشی در جهت تحقق اهداف وزارت ورزش و جوانان و بنیاد نخبگان کشور اولین کارگاه تخصصی سلامت و تغذیه ویژه برجستگان، نخبگان جوان روز شنبه مورخ پانزدهم اسفند در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان و هاشمی معاون بنیاد نخبگان استان برگزار گردید.

در افتتاحیه این کلاس حسین زادگان ضمن برشمردن دستاوردها و اهداف دستگاه ورزش و جوانان استان  برلزوم حفظ و توسعه امور نخبگان به ویژه جوانان در تمامی عرصه های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، ورزشی و …. بعنوان سرمایه های ارزشمند و والای انسانی تاکید نموده و با توجه به مسابقات آتی المپیک ریو ۲۰۱۶ اشاراتی نیز به لزوم توانمندی سازی هر چه بیشتر و بهتر نخبگان ورزشی شرکت کننده در این رقابت ها داشتند.

وی افزود: امیدوار است برنامه های تدوینی مشترک دو دستگاه مورد تفاهم با کیفیت و کمیت بیشتر در سال آتی ادامه داشته و ثمرات و اثرات آن برای استفاده عموم از طریق رسانه ها منعکس شود.

در ادامه هاشمی با اشاره به اهداف والای بنیاد نخبگان در زمینه فوق توضیحاتی در خصوص روند اجرایی برنامه ها که به صورت هدفمند اجرایی خواهند شد، ارائه دادند.

شایان ذکر است، مدرسی این کلاس بر عهده کسری منوچهری از مدرسین دانشگاهی و کارشناس ارشد اداره کل ورزش و جوانان استان بود.

HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *