برگزاری همایش ورزش همگانی در سمسکنده ساری/ ورزش روستایی در ساری دیده شد

اختصاصی نسیم ورزش: توسعه و گسترش ورزش از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد. ورزش روستایی بعنوان یکی از ارکان توسعه ورزش محسوب می شود. ورزش و نشاط اجتماعی نباید تنها به شهرها خلاصه شود و نباید از اهمیت تحرک و سلامت در روستاها غافل شویم.

همایش ورزش همگانی
ورزش همگانی به نشاط و سلامت جامعه کمک وافری می نماید و سلامتی و پیشگیری از بیماری ها خواهد شد.  روستاهای مازندران بعنوان مناطق پرجمعیت استان محسوب می شود که بایستی در حوزه ورزش به آن اهمیت بسزایی شوند.
ورزش ساری پیشانی ورزش استان محسوب می شود برنامه ریزی مطلوبی در جهت همگانی کردن ورزش در شهرستان صورت گرفته است. اتفاقات خوب در ورزش روستایی ساری رقم خورده است و با برگزاری همایش های همگانی و پیادروی خانوادگی روستایان عزیز ساروی دیده شده اند.
با همت ، تلاش و برنامه ریزی اداره ورزش و جوانان ساری همایش ورزش همگانی سمسکنده ساری در جمعه ۲۱ اردیبهشت برگزار میشود. همایشی جسورانه در یکی از روستاهای ساری میتواند بعنوان پایلوت فعالیت های بزرگ در روستاها را سبب شود.
فعالیت های ورزشی در روستاها مشکلات خاص خود را دارد و اکثر مسئولین به لحاظ دسترسی و استفاده از امکانات محیط شهر را برای برگزاری رویدادهای ورزشی انتخاب میکنند.
یکی از اقدام مناسب در ورزش ساری راه اندازی ورزش محلات می باشد. ورزش محلات سبب همراهی جامعه ورزشی می شود و مطمئنا پای عموم مردم را به ورزش باز خواهد کرد. ورزش در محلات سبب رشد و توسعه همه جانبه ورزش خواهد شد.
قطعا رونق و تکاپوی ورزشی از چنین مسیرهای محقق خواهد شد اهمیت به ورزش روستایی و توجه به آن زمینه رشد و بالندگی و سربلندی ورزش ساری در تمامی ابعاد را ایجاد خواهد کرد.
باید نقشه راه مناسبی در خصوص ورزش محلات در ساری ترسیم شود و با مشاوره از بزرگان و صاحب نظران شاهد حذف نارسایی ها و رشد توسعه همه جانبه ورزش در شهر و روستا باشیم.
برگزاری همایش ورزش همگانی در سمسکنده ساری را به فال نیک میگیرم و امید است به ورزش در روستاها بیش از پیش توجه شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو