برگزاری همایش علمی پژوهشی ورزش و جوانان در رشت

 

نسیم ورزش: دبیر همایش علمی پژوهشی ورزش و جوانان منطقه دو کشور در جمع اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری نشست هم‌اندیشی مسئولان علمی پژوهشی ورزش و جوانان استان‌های منطقه دو کشور دررشت اذعان کرد: گیلان به دلیل وجود نیروهای مستعد، دانشگاه‌ها و استادان نامی به منظور برگزاری همایش علمی پژوهشی ورزش و جوانان انتخاب شده‌است.

13940708000663_PhotoA
سید رضا رحیمی‌مقدم به برگزاری همایش مذکور در ۱۱ مهر ماه جاری در شهر رشت اشاره کرد و افزود: جلسه نخست ساعت ۹ صبح در سالن اجتماعات هیئت پزشکی گیلان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه طرح‌های پژوهشی در قالب مقاله ساعت ۱۷ شنبه هفته آینده در سالن آمفی‌تئاتر المپیک رشت برگزار می‌شود، تصریح کرد: گیلان ۱۲ طرح پژوهشی به همایش مذکور ارائه کرده‌است.
رحیمی‌مقدم طرح‌های ارائه شده مذکور را در راستای فعالیت‌های شورای علمی پژوهشی اداره کل ورزش و جوانان گیلان خواند و بیان کرد: شناسایی و اولویت‌بندی ابعاد و عوامل توانمندساز در اداره کل ورزش و جوانان گیلان از طرح‌های ارائه شده‌است.
دبیر همایش علمی پژوهشی ورزش و جوانان منطقه دو کشور با اشاره به ارائه طرح بررسی سطح فراوانی و سطوح مشارکت ورزشی مردم گیلان به تفکیک گروه‌های سنی در مردان و زنان به این همایش، خاطرنشان کرد: طرح‌های آسیب‌شناسی رفتارهای تماشاگران رشته فوتبال در ورزشگاه‌های ورزشی گیلان و طراحی ساختار و الگوی جذب مردم به ورزش همگانی در استان به همایش مذکور ارائه شده‌است.
وی از ارائه طرح تدوین برنامه راهبردی گردشگری ورزشی گیلان در قالب مقاله در همایش علمی پژوهشی ورزش و جوانان منطقه دو کشور خبر داد و گفت: بررسی اولویت‌بندی و میزان رضایت جوانان از امکانات فراغتی در شهرستان‌های گیلان از طرح‌های ارائه شده به همایش مذکور است.
رحیمی‌مقدم بررسی ارائه کیفیت خدمات و طبقه‌بندی باشگاه‌های ورزشی خصوصی گیلان را از جمله طرح‌های ارائه شده به همایش علمی پژوهشی ورزش و جوانان منطقه دو کشور برشمرد و یادآور شد: بررسی عوامل استرس‌زای شغلی مربیان ورزشی گیلان و میزان اثرگذاری آنها بر کیفیت عملکرد مربیان و بررسی موثر بر افزایش سن ازدواج جوانان استان در همایش مذکور در قالب مقاله ارائه می‌شود.
دبیر همایش علمی پژوهشی ورزش و جوانان منطقه دو کشور اظهار کرد: بررسی موانع جذب حمایت‌های مالی بخش خصوصی از ورزش گیلان، بررسی نقش تربیت اسلامی در اوقات فراغت دانش‌آموزان استان و سامانه نظام جامع پیشنهادهای جوانان گیلان از دیگر مقاله‌های ارائه شده به همایش مذکور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو