برگزاری نخستین دوره المپیاد ورزشی بانوان گیلان

 

نسیم ورزش: نخستین دوره المپیاد ورزشی بانوان استان گیلان با نام یادواره سرداران هشت هزار شهید استان گیلان رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

نخستین دوره المپیاد ورزشی بانوان استان گیلان با نام یادواره سرداران هشت هزار شهید استان گیلان از ساعت ۱۶:۳۰ امروز با برگزاری مراسم افتتاحیه رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

در این دوره از المپیاد ۱۶ شهر در مسابقات شرکت دارند که این مسابقات برای بانوان زیر ۱۶ سال و با کمک سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت شروع به فعالیت کرد که در حدود ۱۰۰۰ نفر از بانوان گیلانی در این المپیاد شرکت دارند.

مراسم افتتاحیه با حضور استاندار گیلان، معاون ورزشی وزیر ورزش و مدیر کل اداره ورزش و جوانان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از روسای هیئت استان در سالن ورزشی تختی رشت آغاز به‌کار کرد.
این مراسم به صورت زنده از شبکه محلی باران پخش و در آن از پرچم مخصوص و تندیس این المپیاد پرده برداری شد.

در این دوره از مسابقات بانوات گیلانی در ۹ رشته به رقابت می‌پردازند که برای اولین دوره این مسابقات رشته‌های فوتسال، والیبال، تکواندو، ووشو، بسکتبال، دو و میدانی، شطرنج، بدمینتون و کاراته را برای رقابت بانوان گیلانی در نظر گرفتند.

مراسم افتتاحیه مسابقات با رژه تیم‌های شرکت کننده و حضور استاندار گیلان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران ورزشی استان آغاز شد و تیم‌های شرکت کننده مسابقات خود را به‌صورت جدی پیگیری می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *