برگزاری مسابقه خیریه در هیئت شطرنج ساری

نسیم ورزش:  به‌همت اعضا و بازیکنان هیئت شطرنج این شهرستان یک‌دوره مسابقه با حضور ۳۴ شرکت‌کننده از شهرهای قائم‌شهر، نکا، بهشهر (گرجی‌محله)، آمل، ساری و جویبار  در هیئت شطرنج مرکز مازندران برگزار شد.

مسابقه شطرنج
 رئیس هیئت شطرنج ساری، در حاشیه برپایی این مسابقع گفت:  علاوه بر شرکت ۳۴ بازیکن، هشت خیر نیز در این امر خداپسندانه شرکت کردند و خیلی‌ها نیز بنا به دلیلی از قافله جا مانده بودند، لذا شماره حسابی را در گروه‌های مجازی این هیئت منتشر کردیم تا دوستانی که علاقه‌مند به کمک هستند، از این فرصت استفاده کنند.

رضا مشمولی با بیان اینکه ما ملت بی‌نظیری هستیم و ورزشکاران نیز در همه عرصه‌ها حضور فعالی دارند، اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در مسابقه هیچ سئوالی نپرسیدند و خاطر همه جمع بود که کمک‌های آنها به‎دست فرد مورد نظر می‎رسد، زیرا همه خود را عضو خانواده شطرنج دانسته و به یکدیگر اعتماد دارند.

وی ادامه داد: در این کار خیرخواهانه که تبلیغاتی هم برای آن انجام نشد و فقط در گروه تلگرامی شطرنج ساری یک‌بار فراخوان داده شد؛ بچه‌ها همت کردند و حتی از بازاریان ساری هم حضور داشتند که تاکنون بیش از دو میلیون تومان جمع‎آوری شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *