برگزاری مسابقه تیراندازی اهداف پروازی زادگاه هادی نوروزی

نسیم ورزش: رئیس هیئت تیراندازی مازندران از برگزاری مسابقات تیراندازی اهداف پروازی در روستای کپورچال زادگاه مرحوم نوروزی خبر داد.

علی‌اکبر رجبی در شهرستان ساری با اشاره به برگزاری این مسابقه با حضور برترین‌های استان در روستای کپورچال بابل اظهار کرد: این مسابقه به‌مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش و همچنین یاد و خاطره بازیکن با اخلاق و ارزشمند فوتبال کشور هادی نوروزی برگزار می‌شود.رجبی

وی با بیان اینکه این مسابقه در روز جمعه ۲۴ مهر در روستای کپورچال زادگاه مرحوم نوروزی برگزار می‌شود، اظهار کرد: با توجه به اینکه شماره پیراهن مرحوم نوروزی ۲۴ بوده، این مسابقه در روز بیست‌وچهارم مهر برگزار و به ۲۴ نفر از تماشاگران به قید قرعه جایزه اهدا می‌شود.

رئیس هیئت تیراندازی مازندران با اشاره به اهدای جایزه نفیس در این مسابقه گفت: به نفرات اول تا ششم این مسابقه ضمن اهدای مدال و حکم قهرمانی به هر نفر یک راس گوسفند نیز داده می‌شود.

رجبی در پایان از حضور مسئولان استانی و شهرستانی در این مسابقه خبر داد و افزود: در پایان این مسابقه نیز از سوی هیئت تیراندازی استان و شهرستان از خانواده مرحوم هادی نوروزی تجلیل به عمل می‌آید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *