برگزاری مسابقات کشوری بدمینتون بانوان در تنکابن

 

نسیم ورزش: رئیس هیات بدمینتون مازندران از برگزاری مسابقات کشوری بدمینتون بانوان در این شهرستان خبر داد.

امیرفخریان

مهدی امیر فخریان گفت: با توجه به رشد و توسعه ورزش بدمینتون در این شهرستان، با همکاری و پیشنهاد هیئت بدمینتون تنکابن برای میزبانی رقابت‌های کشوری بانوان به فدراسیون اعلام آمادگی کردیم و با این میزبانی موافقت شده است.

رئیس هیات بدمینتون مازندران با اشاره به اینکه تنکابن بهمن‌ماه امسال میزبان بیش از ۱۰۰ بدمینتون‌باز بانوی کشور و برگزارکننده مسابقات قهرمانی بدمینتون سراسری است، بیان داشت: این مسابقات روزهای هشت و ۹ بهمن‌ماه امسال و به صورت آزاد و با حضور همه رده‌های سنی برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری مسابقات کشوری بدمینتون بانوان در تنکابن

امیرفخریان تصریح کرد: مسئولیت ثبت‌نام و پذیرش ورزشکاران و تیم‌های استانی و شهرستانی برعهده فدراسیون است و ما نیز در شهرستان تنکابن با همکاری مسئولان استان و مدیران تنکابنی در حال تدارک میزبانی برای این رویداد بزرگ هستیم.

رئیس هیات بدمینتون مازندران افزود: با توجه به برگزاری دوره‌های آموزشی ادواری و برنامه‌ریزی‌های خوب سالیانه این اداره و هیئت بدمینتون در شهرستان، طی سال‌های اخیر این رشته جذاب ورزشی رشد و توسعه خوبی داشته و هم‌اکنون بدمینتون تنکابن در استان و در تیم‌های آقایان و بانوان رتبه سوم استان را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: دوره آموزشی ارتقاء سطح دانش مربیان این رشته برای برگزاری به میزبانی تنکابن در مرحله ثبت‌نام قرار دارد و به‌زودی تاریخ اجرای آن اعلام می‌شود.

مهدی امیر فخریان گفت: مربیان علاقه‌مند به حضور در این دوره می‌توانند اطلاعات لازم را از طریق این اداره و هیئت بدمینتون شهرستان کسب و برای حضور در این دوره آموزشی که مدرک معتبر فدراسیون به آن تعلق می‌گیرد ثبت‌نام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *