برگزاری مسابقات کشتی نوجوانان قهرمانی گیلان

 
نسیم ورزش: گیلان-جواد قدیمی صفت/ رئیس هیئت کشتی گیلان از برگزاری مسابقات کشتی فرنگی و آزاد نوجوانان قهرمانی این استان در خمام و بندرکیاشهر خبر داد.


نقی هدایتی با اشاره به برگزاری رقابت‌های کشتی نوجوانان گیلان اظهار کرد: مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی استان هفتم آبان ماه امسال در سالن تختی خمام برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی استان نیز در ۱۰ و ۱۱ آبان ماه امسال در سالن ورزشی کارگران بندر کیاشهر برگزار می‌شود.
رئیس هیئت کشتی گیلان با اشاره به مستعد بودن این استان در رشته ورزشی کشتی، گفت: گیلان قهرمانان زیادی در رشته کشتی اوزان مختلف در سطح ملی و بین‌المللی دارد.
وی با اشاره به حضور کشتی‌گیران گیلانی در رقابت‌های کشتی پیشکسوتان آزاد قهرمانی یادآور شد: در این رقابت‌ها که در شهر آتن یونان برگزار شد دو کشتی‌گیر گیلانی موفق به کسب مقام شدند.
هدایتی گفت: رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان گیلان با استقبال خوب کشتی گیران گیلانی برگزار شد و ۱۱۸ کشتی گیر از ۱۶ شهرستان به مدت یک روز در سالن ورزشی امام خمینی رودبنه لاهیجان برگزار شد.
هدایتی در ادامه گفت:نداشتن خانه کشتی بزرگترین معذل حال حاضر در هیات کشتی میباشد و انتظار می رود که با مدریت مسولان این مشکل برطرف می شود.
وی با اشاره به اینکه کشتی از رشته‌های مورد علاقه و پرطرفدار در گیلان است، خاطرنشان کرد: استعدادهای زیادی در رشته کشتی در این استان وجود دارد که شکوفایی آنها به رونق کشتی گیلان کمک می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *