برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نونهالان و نوجوانان ساری

نسیم ورزش: شعبان وفایی نژاد تویه درواری عضو هیئت رئیسه کشتی شهرستان ساری گفت: روز چهارشنبه ۲ اردیبهشت ماه سال جاری مراسم وزن کشی مسابقات خردسالان و نونهالان و پنجشنبه و جمعه سایر مسابقات در سالن سید رسول حسینی مرکز استان برگزار می شود .

هیئت کشتی
وفایی نژاد افزود : پیش بینی می شود که حدود ۵۰۰ کشتی گیر در این پیکارها وزن کشی کنند . وی با بیان اینکه نفرات برتر عازم مسابقات قهرمانی استان مازندران می شوند ، در رابطه با معرفی اعضای هیئت رئیسه کشتی ساری نیز اظهار داشت : احکام سرپرستی برای کلیه مدیران ارکان هیئت صادر می شود و بر این اساس مهندس پیوندی رئیس هیئت کشتی ساری و محمد ربیع پور / محمد معصومی / حسین قبادیان هم در هیئت رئیسه پیوندی را در این مسیر همراهی خواهند کرد .
وفایی نژاد با اشاره به اینکه اصغر ثمربخش رئیس هیأت کشتی مازندران حمایت از هیئت کشتی و مهندس پیوندی را در دستور کار خود خواهد داشت ، تصریح کرد : از همه مربیان و قهرمانان تقاضا می شود مانع کاهش وزن و یا وزن کم کنی شاگردان و فرزندان خود شوند که این اقدام بسیار خطرناک و آینده ورزشی آن را به مخاطره خواهد انداخت.
عضو هیئت رئیسه کشتی شهرستان ساری در پایان خاطر نشان کرد : در مقاطع سنی نونهالان و نوجوانان و جوانان استفاده از مکمل های غذایی که بدون تجویز پزشک باشد بسیار خطرناک است که بنده معتقدم قهرمانان و نوگلان ورزش ما باید به صورتی تمرین کنند و در مسابقات حضور یابند که اثرات سوء استفاده از مکمل ها بر روی کیفیت کار آنها تأثیرات منفی و دراز مدت نداشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *