برگزاری مسابقات کارکنان دولت به سبک معاونت همگانی دستگاه ورزش!!!/ توهین نائب رئیس هیات فوتبال مازندران به بازیکن تیم همیاری شهرداری استان/ انتقاد دبیر هیات همگانی مازندران از معاون توسعه همگانی استان!!!

اختصاصی نسیم ورزش: مسابقات فوتسال  کارکنان  نهادها و دستگاه های اجرایی مازندران  به مناسبت گرامیداشت هفته دولت توسط معاونت توسعه ورزش همگانی اداره کل ورز ش و جوانان استان و با نظارت هیات فوتبال در سالن شهدای آب منطقه ای برگزار شد.علامت سوال

از نکات قابل تامل افتتاحیه این مسابقات عدم تلاوت قرآن کریم و نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران می باشد.

این مسابقات بدون حضور نماینده معاونت توسعه همگانی در حالی برگزار شد که در اولین دیدار تیم همیاری شهرداری های مازندران به مصاف تیم فوتسال آب روستایی استان رفت.

این دیدار پر حاشیه با دعوا و درگیری بین برگزار کنندگان این مسابقات با اعضای تیم همیاری شهرداری ها همراه بود.

 به گفته حسین شکیبافر بازیکن همیاری شهرداری های مازندران در خلال مسابقه رضا کیانی ناظر بازی به اعضای تیم فوتبال همیاری شهرداری ها توهین و دستور خروج تیم از زمین مسابقه را داد.

از دیگر نکات قابل نقد به این مسابقات عدم دریافت بیمه ورزشی، برگزاری مسابقات پس از پایان هفته دولت، عدم درج شماره بر روی پیراهن بازیکنان، سالن فاقد خط کشی مناسب، برگزاری اولین دیدار این رقابتها با تاخیر ، سالم نبودن تور دروازه ها و جمع آوری تورهای والیبال نصب شده پس از شروع بازی می توان اشاره کرد.

بعلت عدم نظارت درست در خلال این مسابقه یک تماشاچی که بر روی نیمکت ذخیره نشسته بود توسط داور این دیدار کارت قرمز دریافت کرد و از زمین مسابقات اخراج شد !!!

 هادی خلردی نائب رئیس هیات فوتبال مازندران پس از اتمام بازی و اعتراض بازیکنان به نحوه قضاوت داور و ناظر بازی اقدام به توهین و فحاشی به حسین علامه بازیکن تیم فوتسال همیاری شهرداری های مازندران کرد.

همچنین فرهاد تیموری رئیس کمیته کارکنان دولت هیات ورزش های همگانی استان مازندران در تماس تلفنی به خبرنگار نسیم ورزش گفت:در خصوص برگزاری مسابقات کارکنان دولت هیچگونه مکاتباتی از سوی معاونت توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران با هیات صورت نگرفته است.

تیموری تصریح کرد: برگزاری مسابقات کارکنان دولت در حیطه وظایف هیات ورزش های همگانی استان می باشد و نباید بدون اطلاع و هماهنگی این هیات این مسابقات برگزار می شد.

رئیس کمیته کارکنان دولت هیات همگانی مازندران خاطر نشان کرد: متاسفانه معاونت توسعه ورزش همگانی استان با برگزاری چنین مسابقاتی در امور هیات دخالت می کند و ماحصل آن برگزاری مسابقات پر تنش و بدون برنامه می باشد.

در این راستا حسین طبری دبیر هیات همگانی مازندران ضمن انتقاد از عادل عالیشان معاون توسعه همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: این معاونت با موازی کاری در روند اجرای برنامه های هیات همگانی  مشکلاتی را ایجاد کرده است.

طبری تصریح کرد: معاونت توسعه ورزش همگانی دستگاه ورزش مازندران در راستای حمایت از توسعه، رشد و بالندگی ورزش های همگانی در استان تشکیل شده است که متاسفانه این معاونت تنها با دخالت در فعالیت های اجرایی از هدف اصلی تشکیل این معاونت دور شده است.

مطمئنا عدم برخورد با عوامل خاطی برگزارکننده این مسابقات که با ادبیات چاله میدانی در ورزش مازندران حضور دارند زمینه ساز دلسردی ورزشکاران اقشار مختلف جامعه خواهد شد و این بالندگی ورزش مازندران را کمرنگ خواهد نمود.

انتظار می رود مدیر کل ورزش و جوانان مازندران نسبت به برگزاری چنین مسابقاتی با توجه به لزوم همگانی کردن ورزش در بین کارکنان دستگاه های اجرایی حساسیت بیشتری  داشته باشد تا شاهد چنین رفتارهای دور از شان ورزش مازندران و گفتمان خارج از منش پهلوانی در میادین ورزشی نباشیم.

 1. صادقی

  سلام و درود بر مدیر محترم سایت نسیم ورزش
  خواستم از جسارت شما و خبرنگارانتان در درج این خبر سپاسگزاری کنم. صادقی از ساری

 2. حبیبی

  آفرین بر غیرت بچه های سازمان همیاری، من خودم اونجا بودم و بعد از اونها بازی داشتیم.
  بازی بسیار قشنگی داشتند اما به داور باختند نمیدونم چرا نسیم ورزش از داور بازی ننوشت اون که مقصر همه این دردسرها بود

 3. بازیکن انتقال خون

  بچه های سازمان همیاری گل کاشتند و هیئت فوتبال واقعاً که…
  ناظر بازی که داغون بود و فقط خط و نشون می کشید.بازیکن انتقال خون

 4. فوتبالیست

  بیچاره خلردی با هزار تا تماس کیانی آمده بود بزرگی کنه و موضوع رو جمع کنه اما خودشم جو گرفت و وقتی بازیکن همیاری بهش گفت تور دروازه تون پاره بود و… شروع به توهین کرد

 5. حجتی

  داور بازی شاهین اتحاد بود که در خبر اسمش نیومد اون مقصر واقعی تمامی اتفاقات بود زمانی که یک تماشاچی رو اخراج کرد، خودش بجای تماشاگر از زمین خارج شد و رفت و ده دقیقه بازی تعطیل بود

 6. دلسوز ورزش

  آخه هفته دولت تموم شدهکه پس از بازیها چیه لااقل اسمش رو چیز دیگه ای میذاشتن مثلا جام هفته دفاع مقدس یا جام هفته بسیج یا جام دهه فجر بالاخره تا بهمن ماه که تموم میشه!!!!!

 7. ساروی ریکا

  نسیم ورزش عزیز تویی که هر چند وقت یه بار از مشکلات ورزش می نویسی ممنون بابت ارائه اخبار مورد نیاز شهروندان مازندران و…

 8. بازیکن همیاری

  چرا از اول بازی داور فقط بر ضرر همیاری سوت زد و بدتر از اون چرا ناظر بازی هم با اون بود و نظارت نکرد، اصلا چرا وقتی نایب رئیس اومد اونم مثل دو نفر دیگه بود…
  توی فوتبال چه خبره، فوتبال مازندران داره به کجا میره!!!!!

 9. همیاری

  یه خبر جالب…
  نایب رئیس هیئت فوتبال به دنبال توهین روز قبلش در زمین فوتبال پس از اتمام بازی، امروز هم تلفنی بچه های سازمان رو تهدید به حذف از مسابقات و… کرد خبرشم برای نسیم ورزش فرستاده شد اما تا این لحظه بر روی خروجی سایت نرفت

 10. احسان

  من بازی رو از نزدیک دیدم بچه های سازمان همیاری بسیار قشنگ بازی کردن و خوش اخلاق و مودب بودند داور با قهر که از زمین خارج شد و ناظر وقتی آمد که همه اونا رو از زمین بیرون کنه تا داور رو به زمین برگردونه اونا از خودشون دفاع کردن، تازه چون حق با اونا بود داور به زمین برگشت و اونام بازی کردن و با اقتدار مساوی کردن که داور یه گل رو قبول نکرد

 11. عدالت

  جای تعجب داره که داور برجسته ای مث شاهین اتحاد رو میارن واسه یه سری به اصطلاح ورزشکار با شکم های گنده که انتظار دارن هر کاری تو زمین میکنن داور بی تفاوت باشه سوت برنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *