برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی جام رمضان در میاندورود

 

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود از برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی جام رمضان همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

مختار مهدوی

مختار مهدوی  در شهرستان میاندورود با اشاره به برگزاری مسابقات جام رمضان در این شهرستان، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده چندین برنامه فرهنگی و ورزشی در ماه مبارک رمضان را با عنوان جام رمضان در دستور کار داریم.

وی بیان کرد: علاقه نوجوانان و جوانان به رشته‌های ورزشی و برنامه‌های فرهنگی موجب حضور و استقبال از جام‌های رمضان می‌شود که باید به آن توجه کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: جام رمضان میاندورود در رشته‌های فوتسال، مینی فوتبال، کشتی، بدمینتون و والیبال با اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی همراه است که برخی مسابقات آغاز و برخی دیگر نیز در روزهای آینده شروع می‌شود.

وی اضافه کرد: به‌مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع) مراسمی همراه با جشن و سرور، مولودی‌خوانی و تجلیل از شهید مدافع حرم و شهدای ورزشکار در سالن ورزشی روستای اسرم با حضور مسؤولان برگزار می‌شود.

مهدوی در پایان گفت: مسابقات امسال متناسب با ایام ماه مبارک رمضان، حال و هوای معنوی وفرهنگی داشته تا برای تشویق و ترغیب جوانان به ورزش در کنار اخلاق، معنویات، روحیات پهلوانی و زندگی اسلامی ایرانی گام برداریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو