برگزاری مسابقات دومینوی کشور در قائمشهر

نسیم ورزش : برگزاری مسابقات دومینوی کشور در قائمشهر. /ششمین دوره مسابقات دومینوی کشور در ۲ مرحله دانش اموزی و مسابقات ملی روز دوشنبه در سالن شهدای دانشگاه آزاد شهرستان قائمشهر آغاز شد.

برگزاری مسابقات دومینوی کشور در قائمشهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مسئول برگزاری این جشنواره با بیان اینکه مسابقات ملی زیر نظر فدراسیون ورزش های همگانی برگزار می شود، افزود: در این مسابقات از هشت استان ۱۲ تیم شرکت کرده اند که به مدت ۲ روز با ۲ موضوع ورزش همگانی و آزاد با یکدیگر به رقابت می پردازند .
به گفته امیر اسدی تیم های شرکت کننده در مسابقات ملی از استان های زنجان، مرکزی، تهران، البرز، مازندران،فارس، یزد و کرمان می باشند.
وی با بیان اینکه تیم های دانش آموزی در ۲ بخش ابتدایی و متوسط رقابت می کنند، گفت: در این بخش حدود ۹۶ نفر شرکت کرده اند.
امیر اسدی با اعلام اینکه ۹۰ درصد از شرکت کنندگان تیم های دانش آموزی را از استان مازندران تشکیل می دهند، ادامه داد: در این مسابقات از شهرستان های گلوگاه، نوشهر، ساری، سوادکوه ، سوادکوه شمالی ، نکا ، قائمشهر و همچنین نجف آباد اصفهان شرکت کرده اند.
مسئول اجرایی این جشنواره با اشاره به اینکه اختتامیه این مسابقات ۱۶ اسفندماه در سالن شهرداری قائمشهر برگزار می شود، گفت که در این اختتامیه از تمبر’ قائمشهر به عنوان پایتخت دومینوی ایران ‘ رونمایی خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو