برگزاری مسابقات تیرانداری با کمان دسته جات آزاد مازندران در سالن ورزشی ایرانیان ساری

اختصاصی نسیم ورزش: مسابقات تیراندازی با کمان دسته جات آزاد مازندران با حضور کماندارانی از سراسر استان در سالن ورزشی ایرانیان ساری برگزار شد.

حسین فرهادی

 حسین فرهادی اظهار داشت: مسابقات تیراندازی با کمان دسته جات آزاد مازندران با حضور کماندارانی از سراسر استان برگزار شد.  رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران با بیان اینکه این مسابقات به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد گفت: ایندوره از مسابقات در دو رشته کامپوند و ریکرو و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

وی با بیان اینکه سطح کیفی این دوره از مسابقات با کیفیت مطلوبی برگزار شد گفت: مازندران دارای پتانسیل بالای در تیراندازی با کمان می باشد.

 فرهادی خاطر نشان کرد: در ایندوره از مسابقات کمانداران رده های سنی نونهالان و نوجوانان نیز با یکدیگر به رقابت پرداختند که در این قسمت به تمامی شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

 وی با بیان اینکه آموختن تیر اندازی با کمان در  دین اسلام نیز تاکید شده است،گفت: کمیته توسعه همگانی هیات تیراندازی با کمان مازندران را تشکیل داده و  با برنامه ریزیهای صورت گرفته برگزاری فستیوال آموزش همگانی این رشته مهیج در آینده ای نزدیک را در دستور کار قرار داده ایم.

فرهادی گفت:در بخش ریکرو بانوان،  نساء طالب پور از باشگاه رایکا ساری قهرمان این دوره از مسابقات شد و زینب محمدی از باشگاه کمانداران طبرستان و فاطمه اسدی از آمل به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی تصریح کرد: در بخش ریکرو آقایان، محسن عظیمی از باشگاه کمانداران طبرستان قهرمان این دوره از رقابتها شد . مهدی اسدی از باشگاه کمانداران طبرستان و رامین نجفی از تنکابن به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی ادامه داد: در بخش کامپوند یحیی قیدی از ساری قهرمان این دوره از مسابقات شد محمد سجادی از باشگاه رایکا ساری و حسین واحد از عباس آباد به ترتیب دوم و سوم شدند.