مسابقات بدمینتون قهرمانی نوجوانان استان مازندران با معرفی تیم های برتر به میزبانی شهرستان بهشهر برگزار شد/ خبرنگار: زینب بابایی

اختصاصی پرش:مسابقات قهرمانی نوجوانان استان مازندران با حضور ۷۷ شرکت کننده و ۱۱ تیم در سالن شهید بهشتی برگزار شد.
وحید بخت آزما رئیس هیات بدمینتون بهشهر در مصاحبه خود با خبرنگار گروه رسانه ای پرش گفت: هیات بدمینتون استان یکی از هیاتهای برتر کشور محسوب میشود که خوشبختانه در طی ریاست مهدی امیر فخریان این رشته توانسته رتبه ۲۷ کشوری خود را به ۳ کشوری ارتقا دهد.
بخت آزما تصریح کرد: بدمینتون بهشهر بالغ بر ۱۲۰ نفر بازیکن حرفه ای دارد و توانسته با کسب مقامهای استانی و کشوری در رده های پایه جزء نفرات اول و دوم استان باشد و همچنین توانسته در مسابقات کشوری در سطح دانش آموزی مقام سوم تیمی و مقام دوم قسمت دوبل را کسب کند.
بخت آزما در ادامه افزود: مسابقات استعداد برتر که در سال ۹۷ در زنجان برگزار شد هیات بدمینتون بهشهر توانست مقام اول را در کشور کسب کند.
وی در پایان گفت: در بخش استعداد یابی که مهمترین بخش هر ورزش محسوب میشود ضمن تشکر از آموزش و پرورش به خاطر همکاری که در این بخش انجام داد و کمک شایانی به بدمینتون بهشهر کرد، توانستیم در رده های مختلف سنی دانش آموزان با استعداد را شناسایی کرده و برای مسابقات آماده کنیم.
در پایان این مسابقات بابل، بهشهر، آمل توانستند مقامهای اول تا سوم را بدست آورند.

خبرنگار: زینب بابایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو