برگزاری مراسم عزاداری جامعه ورزش و جوانان گیلان+تصاویر

اختصاصی نسیم ورزش: گیلان- جواد قدیمی صفت/

مراسم عزاداری نوحه خوانی وسینه زنی جامعه ورزش و جوانان گیلان با حضور  چهارهزار نفر از ورزشکاران ، قهرمانان ، پیشکسوتان ومسوولان ورزشی و سمن های جوان استان در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد.

۲۰۱۵-۱۰-۲۵ ۱۰.۳۲.۲۸
مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان درسخنانی اهداف تدارک این مراسم معنوی را توجه دادن نسل نوپای جامعه به مقوله هایی چون اقامه نماز ، وفاداری ، ظلم ستیزی ، بردباری و مقاومت در برابر هجمه های اغواکننده فرهنگی برشمرد و افزود :اگر چه ورزش خود یک مقوله فرهنگی و در  راستای تامین سلامت جسمی و روانی افراد است اما باید تأکید کنیم که رسم وفاداری ،مروت و جوانمردی با چنین خلوصی تنها از عهده انسانی چون حضرت علی اکبر(ع) برمی آید و لذا جوانان ما نیز باید از این انسان بی بدیل در تاریخ بشریت تأسی جویند .

  رهنما، محرم را آوردگاهی بزرگ برای پند دهی به ساختارهای مدیریتی عنوان و تصریح کرد :باید بیاموزیم مسئولیت در حاکمیت ارزشی ودیعه ای است که باید از آن در راستای مبارزه با ظلم و زیاده خواهی و استقرار عدل استفاده بهینه کرد .

شاه محمدی رئیس ورزش و جوانان رشت نیز ضمن تشکر از حضور تمامی ورزشکاران ، قهرمانان ، پیشکسوتان ومسوولان ورزشی و مردم فهیم رشت در این مراسم  افزود: ترویج امور فرهنگی و دینی به نسل جوان جامعه از وظایف ماست.


وی ادامه داد: ورزشکاران و جوانان ، با پیروی از دستورات و فرمایشات ائمه اطهار (ع) پیروان واقعی ، ترویج دهنده فرهنگ حسینی و منش پهلوانی و جوانمردی در جامعه هستند.

در پایان این مراسم ورزشکاران و قهرمانان گیلان با تاسی از آخرین نماز سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام نماز ظهر وعصر را به جماعت اقامه کردند.

۲۰۱۵-۱۰-۲۵ ۱۰.۲۹.۱۵

۲۰۱۵-۱۰-۲۵ ۱۰.۳۱.۲۰

۲۰۱۵-۱۰-۲۵ ۱۰.۳۲.۱۰

۲۰۱۵-۱۰-۲۵ ۱۰.۳۲.۵۰

۲۰۱۵-۱۰-۲۵ ۱۰.۳۳.۲۹

۲۰۱۵-۱۰-۲۵ ۱۰.۳۳.۴۸

۲۰۱۵-۱۰-۲۵ ۱۰.۳۴.۰۶

۲۰۱۵-۱۰-۲۵ ۱۰.۳۵.۰۹

۲۰۱۵-۱۰-۲۵ ۱۰.۳۶.۰۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو