برگزاری مراسم شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو در قائمشهر

نسیم ورزش : مراسم گرامیداشت شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو روز دوشنبه با حضور مسئولین و جمعی از شهروندان در مسجد جامع قائمشهر برگزار شد.

 

شهدای آتش نشان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  ، این مراسم که با همت شهرداری و آتش نشانی قائمشهر برگزار شد ، مسئولین و شهروندان پس از قرائت کلام الله مجید نثار روح اتش نشانان جان باخته در آتش سوزی پلاسکو فاتحه قرائت کرده اند.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهر در این مراسم ، افزود : حادثه دردناک آتش سوزی و فروریختن ساختمان ۱۷ طبقه پلاسکو واقع در تهران مایه اندوه و تاسف همه ملت ایران شده است.
حجت الاسلام و المسلمین علی معلمی گفت : آتش نشانان در این حادثه با شهامت و ایثارگری برای خدمت به دیگران وارد عرصه شده اند و جان خود را برای خدمت به مردم فدا کرده اند که مقامشان عالی و مایه افتخار است.
وی اضافه کرد: آتش نشانان درحادثه ساختمان پلاسکو به امتحانی دشوار گرفتار شده بودند ، اما در این حادثه بسیار خطرناک ، خطر را به جان خریدند و تا پای جان مقاومت کردند.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بنده به خانواده این اتش نشانان تبریک و تسلیت عرض میکنم گفت که چنین فرزندان غیور مردی را تحویل جامعه داده اند تا در صحنه ها حاضر شوند و خطر را به جان بخرند.
در پی بروز آتش سوزی در ساختمان پلاسکو و فروریختن این ساختمان در روز پنج شنبه گذشته که به شهادت تعدادی از پرسنل آتش نشانی منجر شد ؛ تعدادی از آتش نشانان در زیر آوار ناشی از تخریب ساختمان گرفتار شده اند و هنوز اجساد انان از آوار به بیرون نیامده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *