برگزاری ششمین مسابقات ملی دومینو به میزبانی قائم‌شهر در اسفند ماه

نسیم ورزش : مسؤول برگزاری مسابقات ملی دومینو استان مازندران گفت: ششمین دوره مسابقات ملی دومینو ششم تا نهم اسفند سالجاری به میزبانی شهرستان قائم‌شهر برگزار خواهد شد.
مسابقات ملی دومینو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، یکی از سرگرمی‌های جذابی که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی در ایران و جهان پیدا کرده دومینو است و ویژگی‌های مثبت این بازی سبب شده تا فقط یک سرگرمی برای پرکردن اوقات فراغت نباشد.

نداشتن محدودیت سنی، تحریک خلاقیت، تأثیر در یادگیری علوم مختلف و تمرین علوم، تقویت صبر و استقامت و تمرین و تقویت روحیه کار تیمی و روابط اجتماعی از ویژگی‌های مثبت بازی دومینو است.

شهرستان قائم‌شهر از سال ۹۱ با میزبانی مسابقات ملی دومینو، رسما به عنوان یکی از فعالان جدی در این زمینه خود را معرفی کرد و با توجه به محتوا و تولید قطعات دومینو و با ادامه برگزاری مسابقات به صورت سالیانه و ثبت چند رکورد فاصله خود را با دیگر شهرهای ایران افزایش داد.

مسؤول برگزاری مسابقات ملی دومینو استان مازندران بعدازظهر امروز، در جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات ملی دومینو با بیان این مطلب افزود: هر سال با برگزاری مسابقات آئین‌نامه اختصاصی تدوین شده، ایران دومینو هم ارائه شد و ارتقاء پیدا کرد و در حال حاضر آئین‌نامه مسابقات در سطوح مختلف کاملا متناسب با کتاب درسی  و برای شکوفایی و تقویت ویژگی‌هایی است که دومینو در خود دارد و توسط اکثر برگزارکنندگان در کشور انجام می‌شود.

امیر اسدی تصریح کرد: قائم‌شهر با برگزاری پنج دوره مسابقات ملی و انجام فعالیت‌های مختلف دومینویی به پایتخت دومینو ایران مشهور شده و این در حالی است که شهرهای دیگر در تلاش هستند تا این نام را برای خود ثبت کنند.

وی با بیان اینکه قائم‌شهر در سال گذشته با حضور هزار و ۶۰۰ دانش‌آموز توانست رکورد جدیدی در سطح برگزاری مسابقات شهرستانی را به نام خود ثبت کند، گفت: این شهرستان ظرفیت پایتخت دومینو ایران بودن را دارد.

به گزارش فارس، ششمین دوره مسابقات ملی دومینو ششم الی نهم اسفند سالجاری به میزبانی شهرستان قائم‌شهر برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو