برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات کُشتی بین المللی جام شهید هاشمی نژاد در بهشهر

نسیم ورزش: برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات کُشتی بین المللی جام شهید هاشمی نژاد در بهشهر /مسابقات کشتی بین المللی جام شهید هاشمی نژاد با حضور ۵ تیم خارجی و ۱۵ تیم استانی در بهشهر برگزار می شود.

 برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات کُشتی خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد رضا ییلاقی اشرفی در اینباره گفت : مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد با حضور قطعی ۵ تیم خارجی روسیه، آذربایجان، ترکیه، ترکمنستان و گرجستان در بهشهر برگزار خواهد شد.
مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به استقبال خوب و اعلام حضور ۱۵ تیم استانی در این رقابت ها افزود؛ این مسابقات در رده جوانان و در روزهای های ۲۷ و ۲۸ دی ماه سال جاری در شرق مازندران برگزار می شود.
ییلاقی در پایان ضمن اعلام آمادگی اداره کل ورزش و جوانان ، هیات کشتی مازندران و سایر نهاد های استانی و شهری برای برگزاری این رویداد مهم بین المللی اظهار داشت : امکانات زیرساختی مطلوبی برای پذیرایی مناسب از میهمانان داخلی و خارجی تدارک دیده شد و احتمالاً مقاماتی چون: دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ، دکتر دژپسند وزیر اقتصاد و دارائی ، احمد حسین زادگان استاندار مازندران، بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی و … ازجمله میهمانان ویژه این مسابقات خواهند بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو