برگزاری دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال با ۴ تیم اروپایی

نسیم ورزش: دبیر سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال از برگزاری دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال بزرگ‌سالان ایران با کشورهای پرتغال، ایتالیا، روسیه و اوکراین در سال‌جاری خبر داد.

دبیر سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال

آرش جابری در حاشیه سفر به مازندران  با اشاره به برنامه بین‌المللی تیم ملی فوتسال کشور، اظهار کرد: تیم ملی فوتسال مردان کشور در سال‌جاری برنامه‌های زیادی در دستور کار دارد.

وی افزود: این تیم برای برگزاری تورنمنت دوستانه خارجی به کشور پرتغال می‌رود که در دیدار با تیم ملی پرتغال در شهر لیسبون حاضر می‌شود.

جابری با اعلام اینکه ملی‌پوشان پس از دیدار تدارکاتی با کشور پرتغال عازم جام قهرمانی فوتسال باشگاه‌های آسیا می‌شوند، تصریح کرد: این رویداد ورزشی از ۹ تا ۱۶ مرداد امسال به میزبانی ایران در استان اصفهان برگزار می‌شود.

دبیر سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال دیدار دوستانه با تیم ملی ایتالیا را از جمله برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی فوتسال دانست و ادامه داد: این دیدار تدارکاتی از ۲۶ تا ۳۰ مهر برگزار می‌شود.

این مسئول با اشاره به دیدارهای مختلف دوستانه ایران در داخل کشور، ادامه داد: دیدار با تیم‌های ملی روسیه و اوکراین در رده‌های سنی بزرگ‌سالان و امید از دیگر برنامه‌ها است که هنوز شهرهایی که در آن ملی‌پوشان می‌خواهند به برگزاری دیدار تدارکاتی بپردازند مشخص نشد.

جابری با اعلام برگزاری جام بین‌المللی فوتسال گرند پریکس، گفت: هنوز زمان دقیق این دیدارها از سوی فدراسیون فوتبال برزیل مشخص نشده است ولی ملی‌پوشان کشور از ۲۰ بهمن امسال برای حضور در جام ملت‌های آسیا در کشور ازبکستان به میدان می‌روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *