برگزاری دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال با برزیل/ ملی‌پوشان به مسابقات چهارجانبه تایلند می‌روند

نسیم ورزش: دبیر سازمان لیگ فوتسال گفت: برگزاری دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال کشورمان با برزیل و حضور ملی‌پوشان در مسابقات چهارجانبه تایلند برای آمادگی لازم نماینده ایران در مسابقات جهانی پیش‌بینی شد.

خبرگزاری فارس: برگزاری دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال با برزیل/ ملی‌پوشان به مسابقات چهارجانبه تایلند می‌روند

آرش جابری در حاشیه سفر به مازندران  در شهرستان آمل، با اشاره به اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتسال بزرگسالان کشورمان، اظهار کرد: تیم ملی فوتسال ایران رویداد بزرگی را در آینده‌ای نزدیک پیش‌رو دارد.

وی افزود: اردوی آماده‌سازی برای حضور قدرتمند تیم ملی فوتسال رده بزرگسالان ایران در مسابقات جهانی با قدرت در حال برگزاری است.

دبیر سازمان لیگ فوتسال با اشاره به میزبانی کشور کلمبیا برای برگزاری مسابقات جهانی، تصریح کرد: چندی قبل نخستین مرحله اردوی تیم ملی در تهران برگزار شد و برنامه‌های تدارکاتی خوبی را کمیته فوتسال برای تیم ملی اندیشیده است.

این مسؤول با اعلام اینکه زمان برگزاری لیگ برتر باشگاه‌های کشور برای مراعات حال ملی‌پوشان حاضر در ترکیب تیم ملی تغییر یافت، ادامه داد: ثمره داشتن لیگ برتر پویا و قدرتمند، تیم ملی منسجم و توانمند است، پس تیم ملی برای مسؤولان کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در اولویت قرار دارد.

جابری با تأکید بر اینکه در جلسه هیأت رئیسه کمیته فوتسال تصمیم‌گیری برای آغاز لیگ برتر باشگاه‌های کشور به تعیین قطعی زمان دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتسال موکول شد، گفت: با تلاش کادر فنی و رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال دیدارهای دوستانه‌ای برای ملی‌پوشان در نظر گرفته شد که یکی از دیدارها رویارویی با کشور برزیل در یکی از شهرهای ایران است.

دبیر سازمان لیگ فوتسال با اشاره به اینکه ملی‌پوشان در مسابقات چهارجانبه تایلند حاضر می‌شوند، ادامه داد: دیدار با کشور ازبکستان هم مدنظر اعضای کادر فنی بوده که امیدواریم همه دیدارهای تدارکاتی محقق شود و در کنار آن بتوانیم لیگ برتر را در موعد مقرر آغاز کرده و شاهد سال خوبی باشیم.

جابری در پایان گفت: بازیکنان تیم ملی فوتسال زیر نظر سرمربی تیم و کادر فنی مطابق برنامه‌ریزی تمرینات خود را آغاز کردند و منتظر قطعی شدن دیدارهای دوستانه هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو