برگزاری دومین جشنواره استانی تولیدات بومی و کباب روستای گرجی محله

اختصاصی پرش :برگزاری دومین جشنواره استانی تولیدات بومی و کباب روستای گرجی محله / نشست هم اندیشی و خبری اعضای شورای اسلامی روستای گرجی محله شهرستان بهشهر و اعضای بسیج رسانه شهرستان بهشهر با موضوع دومین جشنواره استانی تولیدات بومی و کباب روستای گرجی محله برگزار شد .

 بیژن محمدی رئیس شورای اسلامی روستای گرجی محله از برگزاری دومین جشنواره استانی تولیدات بومی و کباب گرجی محله در نیمه اول تیرماه خبرداد و گفت : با توجه به شعار سال ۱۳۹۸ ازسوی مقام معظم رهبری که سال رونق تولید نامگذاری شده است و  فشارهای اقتصادی و حجمه های دشمن ،  این جشنواره تنها در جهت رونق تولید و همچنین توسعه اقتصادی و فرهنگی به مدت چهار روز از ١١ تا ١۴ تیرماه در روستای گرجی محله شهرستان بهشهر برگزار می شود .

وی از مسئولین شهرستان خصوصا امام جمعه محترم ، دکتر خنجری فرماندار ، سرهنگ پورقربان فرماندهی سپاه ، مهندس فیروزی شهردار بهشهر ، سرهنگ شجاعی فرمانده نیروی انتظامی ، رئیس میراث فرهنگی و گردشگری ، رئیس منابع طبیعی و همه مسئولین دیگر در جهت برپایی این مراسم قدردانی کرد.

افتتاحیه مراسم ساعت ۱۹ روز سه شنبه ۱۱ تیرماه برگزار خواهد شد.

شهرستان بهشهر به لحاظ بوم گردی و گردشگری در سطح استان و کشور دارای موقعیت بی نظیری است که بخشی از این مهم را مرهون ظرفیتهای تاریخی و طبیعی و بخش دیگر آن را مرهون علاقمندان به توسعه فرهنگی اجتماعی و اقتصادی است که فعالین رسانه از این قائده مستثنا نیستند .

وی در ادامه به اهداف جشنواره اشاره کرد و گفت : معرفی توانمندی اقتصادی فرهنگی هنری و ورزشی شاخص روستا ، ترویج دستاوردهای بومی ، تولید و اشتغال در زمینه های مختلف ، توسعه و عرضه محصولات باحفظ اصالت بومی ، معرفی پتانسیل های گردشگری و معرفی صنایع دستی و آداب و سنن محلی و همچنین معرفی موسیقی اصیل مازنی تنها بخشی از اهداف برگزاری این جشنواره بشمار می آید .

امیر رخت اعلا دبیر اجرایی دومین جشنواره کباب گرجی محله اظهار کرد : ماحصل و آورده برگزاری نخستین جشنواره کباب گرجی در سال گذشته بالغ بر ١۵۰ میلیون تومان بوده است.

وی با تاکید بر ارائه محصولات بومی در غرفه ها در این جشنواره گفت : یکی از شرایط اصلی عقد قرارداد با غرفه داران ارایه محصولات بومی در این جشنواره است و در صورت مشاهده هرگونه تخلف برخورد قانونی اعمال می شود./زینب بابایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو