برگزاری یک دوره مسابقات با دو عنوان در ساری!؟ دلیری شگفت زده کرد!

اختصاصی نسیم ورزش / همانگونه که مطلع هستید رسالت رسانه ها و مطبوعات ، انتقاد سازنده و بجا میباشد که پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش در تحلیل اخیر، با طرح این سوال که دلیری بدنبال نمایش است یا عملکرد؟ خواستار روشن شدن اهداف برگزاری المپیاد ساری شد.

 

دلیری
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، چهارمین دوره مسابقات اسکیت مازندران را همانگونه که در عکسهای منتشر شده در سایت رسمی اداره ورزش و جوانان ساری  مشاهده میکنید برگزار شد.

اخیرا ، در یک اقدام بی سابقه و کاملا ابداعی ، رییس اداره ورزش و جوانان ساری خلاقیت به خرج داد و مسابقات اسکیت نونهالان پسران و دختران مازندران  با تغییر عنوان نام این مسابقات به اولین المپیاد ورزشی ساری و گرفتن عکس یادگاری به پایان رساند، جای بسیار شگفتی است و این خلاقیت اداره ورزش و جوانان ساری تعجب جامعه ورزش ساری را به همراه داشته است.
ورزش دوستان ساروی امیدوار بودند که با برگزاری المپیاد ورزشی ساری تکاپو و نشاط و شادابی در رشته های ورزشی مرکز مازندران صورت میگرفت ولی متاسفانه شاهد رفتارهای رفع تکلیفانه برای به پایان رساندن المپیاد ورزشی ساری هستیم در حالی که مهمترین خروجی برگزاری مسابقات نگاه مسئولانه و رشد و توسعه میباشد.
جالب این است  بر طبق برگزاری چنین مسابقاتی شاهد این میباشیم که ازین پس  بعنوان مثال یکی از بخش های شهرستان ساری در پی برنامه ریزی برای حضور در مراسم اهدای مدال مسابقات معتبر جهانی خواهد بود، تا بتواند با یک تغییر نام بسیار بی اهمیت!!!  مسابقات را با چند عکس یادگاری بنام بخش خود به اتمام برساند !!!

جالب تر از آن حضور مدیر دستگاه ورزش و جوانان استان در مراسم اهدای جوایز چهارمین دوره جشنواره اسکیت نونهالان استان و اولین دوره المپیاد ورزشی ساری میباشد !
انتظار میرود مسئولین دستگاه ورزش مازندران با افرادی که به ورزش مرکز مازندران ضربه مهلکی میزند برخورد نماید.
بارالها عاقبت ورزش ساری را ختم به خیر کن !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو