برگزاری دوره آموزش داوری درجه ۳ تکواندو در محمودآباد/مسابقه اتومبیلرانی و موتورسواری قهرمانی کشوردر محمودآباد آغاز شد

 

نسیم ورزش: به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد و با همکاری هیات ورزشی تکواندو استان مازندران و هیات تکواندو شهرستان محمودآباد یکدوره کلاس آموزش داوری درجه ۳ تکواندو در محمودآباد برگزار شد.

اسماعیل پهلوان

این دوره آموزشی بمنظور ارتقاء سطح داوری در بخش کیوروگی تکواندو ویژه آقایان و به صورت استانی ، در محل سالن پهلوان حسین توکلی به میزبانی شهرستان محمودآبادآغاز شد.
دوره آموزشی داوری درجه ۳کیوروگی تکواندو در بخش مردان، با حضور مسعود استاد ذوالفقاری مدرس کلاس آموزشی و با حضور فیضنفجم رئیس هیأت تکواندو مازندران و ریاست محترم اداره ورزش و جوانان محمودآباد و مسئولین آموزش هیأت تکواندو استان ،  در محل سالن حسین توکلی به میزبانی شهرستان محمودآباد  آغاز شد.
این دوره آموزشی با حضور ۴۰ داور درجه ۳ از ۸ شهرستان در دو بخش تئوری و عملی زیر نظر ذوالفقاری مسئول کمیته آموزش فدراسیون تکواندو و مدرس این دوره به مدت ۴ روز برگزار می شود.
لازم به ذکر است در دوره آموزش داوری درجه ۳کیوروگی مباحث قوانین داوری، تجزیه و تحلیل قوانین داوری در بخش تئوری و علائم عملی و کاربرد آنان و نمره گذاری با سیستم در بخش عملی به هنرجویان شرکت کننده در این دوره تدریس خواهد شد.
گفتنی است؛ آزمون دوره داوری درجه سه کیوروگی  در دو بخش تئوری و عملی در محل سالن حسیم توکلی محمودآباد برگزار شد.
مسابقات ساحلی چندجانبه اتومبیلرانی و موتورسواری قهرمانی کشوردر محمودآباد برگزار شد.
مسابقات ساحلی چندجانبه اتومبیلرانی آفرود و موتورسواری کراس چند جانبه ساحلی قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان محمودآباد برگزار می شود. مسابقات ساحلی چندجانبه اتومبیلرانی آفرود و موتورسواری کراس قهرمانی کشور با حضور تیم های برتر کشور در نیمه دوم دی ماه در ساحل گل شهر سرخ رود برگزار می شود.
اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد در این باره گفت: با برنامه ریزی های انجام گرفته و بازدیدی که مسئولان اتومبیلرانی از ساحل گل شهر سرخ رود به عمل آوردند مقرر شد مسابقات اتومبیلرانی آفرود و موتورسواری کراس گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرخ رود  در پیست (ساحل گلشهرسرخ رود)برگزار شد.
وی گفت: در این دوره از رقابتها ۵۰۰ ورزشکار و عوامل اجرایی حضور دارند و مسابقات با حضور برترین های کشور درسطح بسیار بالایی برگزار خواهدشد.
وی افزود: در این دوره از مسابقات شرکت کنندگانی از شهرهای خراسان،گلستان،زاهدان،تهران،قزوین،البرز،شهر کردو مازندران از (۱۳ شهر ) برای این مسابقات اعلام امادگی کردند و تیم ها و شرکت کنندگان یک روز قبل از مسابقه در سرخ رود اسکان شدند.
مسابقات موتورسواری کراس در دو کلاس ۲۵۰ و۴۵۰ و اتومبیلرانی آفرود در ۴ کلاس برگزار شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد در پایان صحبتهای خود از برگزاری یادواره شهدای جامع ورزش شهرستان محمودآباد با محوریت شهید مدافع حرم شهید خان زاده و شهید بهرام اسد پور گلوگاهی در محمودآباد خبر داد و گفت: به منظور تکریم مقام شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم شهید اسماعیل خان زاده و شهید شاخص جامعه ورزش کشور شهید بهرام اسد پور گلوگاهی یادواره شهدای جامع ورزش شهرستان محمودآباد در روز یکشنبه ۲۰ دی ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در زورخانه شهید ناطق نوری شهرستان محمودآباد برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو