برگزاری دوره آموزشی مربیگری والیبال درجه یک کشور در آمل

 

نسیم ورزش: نایب‌ رئیس هیئت والیبال آمل گفت: دوره آموزشی مربیگری والیبال درجه یک بانوان استان‌های کشور به میزبانی آمل به‌مدت ۱۰ روز برگزار شد.

ملیحه جعفری‌صرافی  در شهرستان آمل، اظهار کرد: والیبال یکی از رشته‌های پرطرفدار در بین آقایان و بانوان در این شهرستان است که خانواده‌ها هم استقبال خوبی از این رشته دارند.

وی افزود: در زمینه ورزش بانوان تلاش‌های زیادی در این شهرستان انجام می‌شود و هم‌اکنون حدود ۱۰ کانون ورزشی والیبال بانوان در شهرستان آمل با آموزش مربیان مجرب فعالیت دارند که در هر کانون حدود ۳۰ والیبالیست تمرین می‌کنند.

نایب‌ رئیس هیئت والیبال آمل با تأکید بر اینکه دوره آموزشی مربیگری والیبال درجه یک بانوان استان‌های کشور به میزبانی هیئت والیبال مازندران و هیئت والیبال آمل برگزار شد، این دوره آموزشی ۱۰ روزه بوده و ۲۵ نفر از استان‌های گلستان، مازندران، مرکزی و بوشهر در آن شرکت داشتند.

وی با اعلام اینکه این دوره آموزشی به‌صورت تئوری و عملی در سالن ورزشی سرپوشیده فرهنگ‌ خانه والیبال دنبال شد، خاطرنشان کرد: خانم‌ها سیف‌زاده و محمدی‌خواه از اساتید برجسته فدراسیون والیبال امر تدریس را برعهده داشتند.

جعفری‌صرافی در پایان گفت: آمل یکی از مهم‌ترین شهرهای والیبالی است که از گذشته تاکنون توانسته با پیشرفت والیبال، بازیکنان زیادی را تحویل جامعه ورزش دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *