برگزاری اولین مسابقه کشوری موج‌سواری در بابلسر

نسیم ورزش : فرمانده دریابانی استان مازندران با بیان اینکه موج‌سواری از رشته‌های جدید گردشگری دریایی است،گفت: اولین مسابقه کشوری موج‌سواری در قالب المپیاد ورزش‌های ساحلی در بابلسر برگزار می‌شود.

 

اولین مسابقات کشوری موج‌سواری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سرهنگ هوشنگ حسینی عصر یکشنیه در نشست برنامه ریزی المپیاد ساحلی در استان با بیان اینکه ۴۰ رشته ورزشی را تحت پوشش داریم اظهار داشت: بسیاری از آنها قابلیت جذب گردشگر ورزشی را دارند.

وی با بیان اینکه از یک سال و نیم پیش، ورزش و جوانان استان خواستار این بود که بحث ورزش ساحل و جذب توریست، دنبال شود، افزود: تاکنون برنامه‌های پراکنده ای انجام شد و برای اولین‌بار این برنامه توسط هیئت انجمن‌های ورزشی بابلسر که یکی از از هیئت‌های فعال استان است، به‌صورت ویژه دنبال خواهد شد.

فرمانده دریابانی مازندران از جمله پیامدهای مثبت برگزاری المپیاد ورزش ساحلی را جذب گردشگر و ایجاد مشاغل مرتبط با ساحل برشمرد و افزود: گفت: این المپیاد می‌تواند الگویی برای دیگر شهرهای مازندران، بویژه شهرهایی که هنوز قابلیت ساحل در آنها فعال نشده است، باشد.

حسینی با بیان اینکه دو نوع رشته ورزشی را از انجمن‌های ورزشی استان در این المپیاد پیگیری خواهیم کرد، افزود: اوج برنامه‌های ما در حوزه ورزش‌های هوایی (پاراموتور) بوده که قرار است، سی قهرمان اول پاراموتور ایران در قالب همایش در این برنامه شرکت کنند.

وی ادامه داد: خلبانان ورزش‌های هوایی، آسمان شهر بابلسر را در طی دو روز برگزاری مسابقه پوشش می‌دهند و فضای خوبی را ایجاد خواهند کرد و با توجه به محدودیت‌های پروازی در بابلسر باید با پدافند هوایی هماهنگ گردد و تقاضا داریم که از طریق استانداری این امر تصویب گردد تا در این حوزه مشکلی نداشته باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو