برگزاری اولین دوره مسابقات استانی والیبال ساحلی بانوان در رامسر+گزارش تصویری

اختصاصی نسیم ورزش/اولین دوره مسابقات استانی والیبال ساحلی بانوان با حضور ۱۰ تیم به میزبانی باشگاه ورزشی هوای آزاد تلاش در رامسر برگزار گردید.

موسس باشگاه ورزشی هوای آزاد تلاش بعنوان برگزار کننده اولین دوره مسابقات استانی والیبال ساحلی بانوان گفت: برنامه ریزی اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی از فروردین ۹۴ توسط باشگاه ورزشی هوای آزاد برای شهریور سال جاری شروع شد .

تارا هاشمی گفت: طی درخواست نامه جهت میزبانی مسابقات ساحلی بانوان که تا کنون در شهرستان ، استان مازندران و گیلان و حتی کشوری برگزار نشده بود نیز بدون همکاری هیئت والیبال شهرستان رامسر ، توسط باشگاه ورزشی هوای آزاد تلاش برگزار گردید.

مسئول برگزاری مسابقات والیبال ساحلی افزود: اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی بانوان در استان مازندران ، شهرستان رامسر در ۱۲ شهریور به مدت دو روز با حضور ۱۲ تیم شرکت کننده نیز برنامه ریزی شده بود ،اما متاسفانه با توجه به سنگ اندازی هایی که از سوی هیئت والیبال شهرستان و مسئول پلاژساحلی صورت گرفت مسابقات در دقیقه ۹۰ لغو شد.

 با توجه به لغو اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی بانوان در دوازده شهریورماه سال جاری باعث شد که باشگاه ورزشی هوای آزاد عزم دو چندانی با وجود همه مشکلات و مسائلی که بر سرراه برگزاری مسابقات نیز وجود داشت زمان دیگری را برای برگزاری برگزیند.

وی ضمن تشکر از رئیس و دبیر کمیته والیبال ساحلی استان مازندران تاکید کرد : با همه مشکلات بر سر راه جهت میزبانی مسابقات ساحلی ، باشگاه تلاش با محدود افرادی که برای همکاری اولین دوره میزبانی حضور داشتند بالاخره توانست موفقعیت میزبانی اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی را در مقابل دیدگان سنگ اندازان به رخ بکشد .

اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی بانوان بصورت استانی با حضور ۱۰ تیم به مدت دو روز در شهریور سال جاری در پلاژ ساحل طلایی رامسر با قهرمانی تیم هتل کوثر رامسر به کار خود پایان داد.

اختتامیه مسابقات اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی استان مازندران با حضور آقای ذکایی ، آقای جنتی ،آقای دکتر حسن نژاد ،خانم خوشنویس و کلیه تیم های شرکت کننده و داوران با اهدا حکم و کاپ قهرمانی ، مدال و جوائز نقدی به ترتیب ۲۵۰۰۰۰، ۲۰۰۰۰۰و ۱۵۰۰۰۰ تومان به سه تیم برتر اهدا و به تیم چهارم حکم قهرمانی داده شد.مسابقات والیبال ساحلی با انجام ۲۰بازی مقدماتی در دو گروه پنج تایی که نهایتا از بین ده تیم چهار تیم شهرداری امیر کلا وهیئت والیبال نور از گروه ب و تیم های هتل کوثر در رامسر و ایران زمین ب از گروه الف توانستند به دور یک چهارم راه یابند، و نهایتا با انجام دو بازی رده بندی و فینال تیم هتل کوثر رامسر به مقام قهرمانی دست یافت، در دو روز برگزاری مسابقات ساحلی بانوان در شهرستان رامسر با وجود شرایط جوی باد و باران کلیه تیم های شرکت کننده با ارائه بازی خوبشان نشان دادند که استان مازندران می تواند در بازیهای ساحلی قدم های وسیعتری را بردارد چرا که همه شرکت کنندگان توانائی بالایی با رقابت سالم و دوستانه در اولین دوره مسابقات ساحلی از خودشان نشان دادند.

ایشان ضمن گلایه از مسئولین شهرستانی که به امر ورزش رامسر نگاه کمرنگی دارند افزود: برای میزبانی اولین دوره مسابقات به جای همدلی و مساعدت مالی برای بهتر برگزار شدن از سوی مسئولین شهرستانی ذیربط با وجود همه مشکلات برای میزبانی این دوره از مسابقات ساحلی حرکت ورزشی دیده نشد که امیدواریم در آینده ورزش شهرستان علی الخصوص ورزش بانوان بها و نگاه ویژه ای داشته باشند چرا که بانوان ورزشکار شهرستان از توانایی بالایی در همه رشته های ورزشی برخوردار می باشند .

وی افزود: ضمن تشکر از آقای جنتی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر ،ریاست محترم هیئت والیبال و کمیته والیبال ساحلی استان مازندران ، تقاضای پیگیری و رفع مشکلات و مسائل هیئتی شهرستان نیز با مورد درایتی که دارند داشته باشند که ورزش برای خود حرمتی دارد که باید جایگاه آن را به درستی درک کرد و تلاش برای انجام کارهای نو و ایده های بکرباید به کار گرفته شود.

photo_2015-09-21_23-51-50 photo_2015-09-21_23-52-25 photo_2015-09-21_23-52-42 photo_2015-09-21_23-52-50 photo_2015-09-21_23-52-59 photo_2015-09-21_23-53-07

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو