برگزاری المپیاد بازی های بومی محلی مازندران در ۶ رشته

نسیم ورزش : المپیاد بازی های بومی محلی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شش رشته ورزشی آقایان و بانوان در مازندران برگزار می شود.

 المپیاد بازیهای بومی محلی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش , جلسه هماهنگی برگزاری المپیاد ورزش های بومی محلی استان مازندران در قالب برنامه های محوری فجر چهل در محل معاونت توسعه ورزشهای همگانی اداره کل ورزش و جوانان و با حضور مسئولان ذیربط این اداره و هیات های مرتبط برگزار شد.
طبق برنامه ریزی های بعمل آمده, این مسابقات در ۶ رشته ی “فوتبال, والیبال, دو ومیدانی, هفت سنگ, چوب کشی و طناب کشی ” در بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.
معاون ورزش های همگانی اداره کل ورزش و جوانان در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری این رویداد گفت : این مسابقات, انتخابی بازیهای کشوری نیز محسوب می شود و برای نفرات و تیم های برتر جوائزی نیز در نظر گرفته شد.
عالیشان ضمن اعلام اینکه بازیهای بومی محلی یکی از برنامه های محوری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود افزود؛ این رقابت ها در استان مازندران طرفداران خاص خود را دارد و توجه و توسعه این رشته های ورزشی موجب گسترش شور و نشاط و سلامت اجتماعی در روستاها خواهد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو