برگزاری اردوی تیم ملی کیک‌بوکسینگ جوانان و بزرگسالان در مازندران/فضای رزمی کشور با جهش قابل توجهی روبه‌رو شده است

نسیم ورزش: رئیس هیئت ورزش‌های رزمی مازندران گفت: برای نخستین‌بار در کشور، به طور هم‌زمان اردوی تیم ملی کیک‌بوکسینگ جوانان و بزرگسالان از امروز در مازندران آغاز می‌شود.کیک بوکسینگ

علی‌رضا قلی‌زاده اظهار کرد: با توجه به ظرفیت ورزش‌های رزمی مازندران در سطح کشور و با عنایت به آمادگی هیئت رزمی و موافقت فدراسیون ورزش‌های رزمی، از امروز به مدت ده روز اردوی تیم ملی کیک‌بوکسینگ در دو رده بزرگسالان و جوانان در مازندران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نفرات حاضر در این اردو آبان‌ماه سال‌جاری به مسابقات جهانی اسپانیا اعزام می‌شوند، تصریح کرد: وضعیت ورزشکاران مازندرانی حاضر در این اردوها خوب بوده و از هشت ورزشکار اعزامی در رده جوانان به مسابقات جهانی، چهار نفر مازندرانی هستند.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی مازندران گفت: در بخش بزرگسالان و در سنگین وزن نیز یک ورزشکار از مازندران در رقابت‌های جهانی حضور دارد، ضمن اینکه برای نخستین‌بار در تاریخ ورزش‌های رزمی، هم در رده جوانان و هم در رده بزرگسالان از استان مازندران در تیم ملی مربی داریم.

با اشاره به وضعیت آمادگی خوب ورزشکاران حاضر در این اردوها، افزود: در رده بزرگسالان ورزشکاران عنوان‌داری عضو تیم هستند که بیشتر آنها سابقه قهرمانی در آسیا و جهان را در کارنامه خود دارند، همچنین در رده جوانان نیز نفراتی داریم که امیدواریم عنوان قهرمانی جهان در سال گذشته را تکرار کنند.

قلی‌زاده ضمن تقدیر از زحمات محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی کشور، اظهار کرد: با حمایت‌های این مرد زحمتکش، فضای رزمی کشور با جهش قابل توجهی روبه‌رو شده است.

وی در پایان از تیم مدیریتی فدراسیون ورزش‌های رزمی کشور به‌ویژه حسین عابدی مدیر تیم‌های ملی فدراسیون ورزش‌های رزمی به خاطر سپردن برگزاری این اردو به هیئت مازندران، تقدیر کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *