اردوی تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در ساری برگزار شد+تصاویر

نسیم ورزش: اردوی تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران اعزامی به مسابقات پارالمپیک در استان مازندران برگزار شد   جمشیدی مدیر کل بانوان  استانداری مازندران از این اردو دیدار کردند.

نقی مهدوی در نشست با مسؤولان هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به برگزاری این اردوی تیم ملی والیبال نشسته بانوان در ساری اظهار کرد: اردوی تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان با حضور تمامی ملی‌پوشان در حال حاضر در ساری برگزار می‌شود.

وی گفت: اردوی تیم ملی والیبال نشسته بانوان جمهوری اسلامی ایران، برای آمادگی بیشتر برای حضور در بازی‌های پارالمپیک که به میزبانی مازندران در مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار برگزار می‌شود، افزود: اردوی تیم ملی والیبال نشسته بانوان به مدت یک هفته تا بیست‌وسوم خرداد ماه در ساری ادامه دارد.

مهدوی از حضور مسؤولان استانی و شهرستانی در بازدید از اردوی ملی‌پوشان خبر داد و تصریح کرد: بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برای ایجاد انگیزه و روحیه در اردوی این ملی‌پوشان بسیار موثر بود.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این دیدار با خیر مقدم به بازیکنان و عوامل اجرایی تیم ملی، گفت: امیدوارم در مدت حضورتان در مرکز استان میزبان شایسته‌ای باشیم.

حبیب حسین‌زادگان افزود: معلولیت پایان راه نیست بلکه آغاز راه برای مقصدی مشخص است و شما مقصدی پر از امید برای خود و هم نوعان خود و مردم دارید.

تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان برای حضوری قدرتمند در بازی‌های پاراالمپیک ریو ۲۰۱۶ در مازندران اردو برپا کرده و این اردو تا ۲۳ خرداد ماه نیز در ساری ادامه دارد.

عکاس : فاطمه واحدی

 

HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *