برگزاری آزمون استعدادیابی سپک‌تاکرا برای نخستین‌بار در قائم‌شهر

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر از برگزاری آزمون استعدادیابی رشته ورزشی سپک‌تاکرا برای نخستین‌بار در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری آزمون استعدادیابی سپک‌تاکرا برای نخستین‌بار در قائم‌شهر

فرشید قدیمی در شهرستان قائم‌شهر، با بیان اینکه در همه رشته‌های ورزشی استعدادهای فراوانی در این شهرستان وجود دارد، گفت: بدون تردید استعدادیابی به‌موقع و اصولی می‌تواند آینده رشته‌های ورزشی را تضمین کند.

وی با اشاره به گستردگی و تنوع رشته‌ها در هیأت انجمن‌های ورزشی، افزود: فعالیت انجمن‌های ورزشی در قائم‌شهر شتاب گرفته و با محوریت استعدادیابی در همه رشته‌های ورزشی تحت پوشش در حال انجام است.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر اضافه کرد: در رشته جذاب و خوش‌آتیه سپک‌تاکرا، فراخوان استعدادیابی صورت پذیرفت و در روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه امسال در سالن سرداران شهید با حضور یکی از مربیان و رئیس کمیته داوران کشور، از علاقه‌مندان استعدادیابی می‌شود.

این مسؤول در پایان با دعوت از علاقه‌مندان به سپک‌تاکرا برای حضور در این فراخوان استعدادیابی، گفت: علاقه‌مندان به رشته ورزشی سپک‌تاکرا در شهرستان قائم‌شهر، می‌توانند طی تماس با تلفن‌های ۴۲۲۲۲۱۲۵ و ۰۹۳۶۷۰۵۰۰۱۸ آمادگی خود را برای حضور در این استعدادیابی اعلام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *