برگزاری جلسه هم اندیشی ساماندهی ورزش دانشجویی+تصاویر

نسیم ورزش: با حضور معاون توسعه ورزش همگانی و معاون امور بانوان و رئیس هیئت ورزش دانشجویی استان و دیگر مسئولان جلسه هم اندیشی ساماندهی ورزش دانشجویی برگزار شد.

با توجه به پتانسیل و ظرفیت خوب ورزش دانشگاه ها و برای رسیدن به اهداف و برنامه مدون با حضور عادل عالیشان معاون توسعه امور ورزشی همگانی، مریم فرج پور معاون ورزش بانوان و حسن ذبیحی رئیس هیئت ورزش دانشجویی استان جلسه هم اندیشی در دانشگاه پیام نور استان برگزار گردید.

در این جلسه معاون توسعه ورزش همگانی مازندران با بیان اینکه مهمترین دغدغه مسئولین کشور و استان ورزش همگانی است، با اشاره به سخنان وزیر  ورزش و جوانان که از مازندران به عنوان چشمه جوشان و زرخیزترین استان ورزش کشور یاد کرد، گفت: این مهم مسئولیت ما را در جهت بسط و تعمیم فرهنگ ورزش در بین همه آحاد جامعه سنگین می نماید.

عالیشان با اشاره به اینکه مازندران رتبه نخست چاقی را در کشور دارد، بیان داشت: تشکیل کارگروه سلامت، تامین امنیت غذایی، کمیته تربیت بدنی، تهیه تدوین برنامه ششم توسعه، بررسی فرصت ها ، ترسیم نقشه راه جهت رسیدن به برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت از اعم برنامه ها می باشد.

وی افزود:  تشکیل شورای توسعه ورزش های همگانی را یکی دیگر از مهترین برنامه های این حوزه است.

در ادامه مریم فرج پور معاون ورزش بانوان مازندران ضمن توجه و تاکید به ورزش کارکنان افزود: اختصاص منابع انسانی و مالی، تبادل امکانات سخت افزاری، برگزاری همایش های دانشجویی، استفاده از پایان نامه های دانشجویان به منظور توسعه ورزش از دیگر برنامه های مهم برای گسترش در ورزش در سطح استان می باشد.

HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *