برپایی اردوی تیم ملی بوکس در آمل

نسیم ورزش : تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران آخرین مرحله اردوی آماده سازی خود را پیش از اعزام به بازی های آسیایی اندونزی عصر چهارشنبه در شهرستان آمل برپا کرد.

تیم ملی بوکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تیم ملی بوکس ایران از روز یکشنبه ۱۴ مرداد ماه اردوی آماده سازی خود را در شهر فریدونکنار مازندران شروع کرده بود، با پایان دادن به اردوی ۴ روز خود در این شهر، ادامه تمرینات خود را از عصر چهارشنبه تا روز جمعه ۱۹ مرداد ماه در سالن ورزشی شهیدخوش سیما آمل ادامه خواهد داد.
امید احمدی صفا در وزن منهای ۴۹ کیلوگرم ، سجاد کاظم زاده در وزن منهای ۶۹ کیلوگرم و شاهین موسوی در وزن ۷۵ کیلوگرم سه ملی پوش اعزامی ایران به بازی های آسیایی هستند که زیر نظر اکبر احدی به عنوان سرمربی تیم ملی به در اردوی آماده سازی تیم ملی در آمل حضور دارند.
نائب رییس هیات بوکس مازندران گفت که این اردو به درخواست کادر فنی تیم ملی بوکس برای تطابق شرایط آب و هوایی با اندونزی درمازندران برپا شده و تا روز جمعه ادامه دارد.
اسفندیار پوررضا افزود : خوشبختانه شرایط اردو و امکانات مورد نیاز برای آمادگی هرچه بیشتر ملی پوشان در فریدونکنار ونیز آمل فراهم شده و در روند آماده سازی این تیم ، بوکسورهای مازندرانی نیز حضور دارند و به همراه ملی پوشان تمرین می کنند.
تمرینات ملی پوشان در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می شود و آخرین تاکتیک ها و مرور فن ها از سوی کادرفنی با بازیکنان برای پیکار با حریفان آسیایی مرور می شود.
تیم ملی بوکس ایران در راه آماده سازی برای شرکت درمسابقات آسیایی اندونزی در ۴ تورنمنت بین المللی شرکت کرده بود.
تیم ملی بوکس ایران روز ۲۷ مرداد ماه با ۳ ورزشکار برای شرکت در بازی های آسیایی اندونزی جاکارتا عازم می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو