برنامه پرسپولیس برای بازگرداندن سروش رفیعی

نسیم ورزش:برنامه پرسپولیس برای بازگرداندن سروش رفیعی، سروش رفیعی قصد بازگشت به پرسپولیس را دارد و می‌خواهد در لیگ کشورمان توپ بزند.سروش-رفیعی

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، سروش رفیعی فصل خوبی را در الخور قطر پشت ‌سر گذاشت اما مشخص نیست به چه دلیل، مدیران باشگاه از حدود دو ماه قبل به او اعلام کردند دیگر جایی برای ادامه همکاری نمانده و در پایان فصل، همه چیز تمام می‌شود. حالا سروش در راه ایران است و می‌خواهد در لیگ کشورمان توپ بزند.

بازگشت سروش، وضعیت خاص خودش را دارد. از یک سو، این بازیکن بارها قول داده بود اگر برگردد، فقط برای پرسپولیس بازی خواهد کرد. این ادعایی بود که در برنامه خندوانه نیز به صورت رسمی بیان شد و بارها در مصاحبه با خبرورزشی نیز آن را مطرح کرد. این در حالی است که پرسپولیسی‌ها فعلاً نمی‌توانند از پنجره نقل و انتقالات تابستانی اقدام به جذب بازیکن جدید کنند. اگر این اتفاق رخ ندهد، حضور سروش در پرسپولسی ملغی می‌شود و این برخلاف خواسته‌های برانکو ایوانکوویچ است. سرمربی سرخپوشان بارها به مدیران باشگاه توصیه کرده بود هر طور شده باید یک هافبک بازیساز بیاورند تا احتمالاً جانشین محسن مسلمان شود. اگر در نیم‌فصل اول هم نتوانستند او را جذب کنند، سروش باید به خواسته برانکو در نیم‌فصل دوم پیراهن سرخ‌های تهرانی به تن کند زیرا او تنها جداشده طی سال‌های اخیر از پرسپولیس است که برانکو از شرایط فنی‌‌اش راضی بود و می‌خواست برگردد.

از سوی دیگر، باشگاه سپاهان نیز برای جذب سروش اقدام کرده و این‌طور که مشخص است، امیر قلعه‌نویی سرمربی فصل آینده سپاهان(!) به دنبال آن است تا بار دیگر سروش را در تیمش داشته باشد. سابقاً رفیعی در تراکتورسازی تبریز شاگرد قلعه‌نویی بود و این دو نفر، شناخت بسیار خوبی از یکدیگر دارند. حالا اگر شایعات به تحقق بپیوندد و قلعه‌نویی به سپاهان برود، با توجه به اینکه باشگاه از تمکن مالی بالایی برخوردار است، سپاهانی‌ها می‌توانند به راحتی اقدام به جذب رفیعی کنند.

اما یک سوی دیگر این ماجرا، باشگاه فولاد خوزستان است. فولادی‌ها هنوز معتقدند به اندازه ۳۹ روز با سروش قرارداد داشتند و او با قانون‌شکنی، از تراکتورسازی در نیم‌فصل لیگ شانزدهم به پرسپولیس رفت و سپس لژیونر شد اما در بازگشت به لیگ ایران، باید کمیته انضباطی، با این بازیکن برخورد کند. برخی نیز می‌گویند سروش نمی‌تواند در تیمی غیر از فولاد بازی کند. حالا مدیران باشگاه پرسپولیس که به گفته یکی از مسئولان سازمان لیگ، قرارداد داخلی با سروش رفیعی امضا کرده و در پی ثبت آن هستند تا هر وقت محرومیت‌شان تمام شد، این بازیکن را جذب کنند، راه حلی پیدا کرده‌اند تا به مطلوب‌ترین شکل ممکن، سروش را به تیم خود بیاورند.

این راهکار، جالب به نظر می‌رسد. گویا سروش می‌تواند در نیم‌فصل اول به فولاد برود تا هم برای تیمی که در آن رشد کرده بازی کند و هم پرونده شکایت این تیم را ببندد و هم در نیم‌فصل دوم، راهی پرسپولیس شود. البته قبل از آن باید قرارداد رسمی با باشگاه پرسپولیس ببندد و مدیران فولاد نیز رضایت بدهند که سروش پس از نیم‌فصل، به تیم‌شان اضافه شود. با این حساب، هم پرسپولیس به خواسته‌‌اش می‌رسد، هم فولاد می‌تواند سروش را برای نیم‌فصل داشته باشد و هم دست سپاهان از جذب این بازیکن کوتاه می‌ماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو