برنامه هفته چهاردهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور + جدول رده بندی

برنامه هفته چهاردهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور + جدول رده بندیهفته چهاردهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور در حالی از فردا آغاز می شود که دو تیم شهدای ساری و دریای بابل باید مصافی سخت و انتقام جویانه با نمایندگان فوتبال گیلان و گلستان داشته باشند.

در این هفته شهدای ساری که تا اینجای کار بهترین عملکرد را در جمع تیم های مازندرانی از خود نشان داد،  باید در ورزشگاه شهید متقی مقابل شهرداری فومن صف آرائی کند.

شاگردان سید ذوالفقار شریفی که در هفته گذشته سه امتیاز شیرین از آوردگاه جویبار دشت کرده بودند در این هفته امید زیادی دارند تا با برتری مقابل یاران حسن اشجاری هم انتقام شکست بازی رفت را از گیلانی ها بگیرند و هم فاصله خود را با صدر جدول کمتر کنند تا حداقل خطر سقوط به مرحله اول لیگ را احساس نکنند.

 

دریای بابل نیز باید در گرگان به مصاف عمارت این شهر برود. شاگردان محمد قربانیان برخلاف مرحله اول این رقابت ها نتایج ناامیدکننده ای دشت کردند و بقأ در لیگ تنها هدف تیم دریای بابل در ادامه فصل می تواند باشد. به همین دلیل بابلی ها نیز باید به گرگان بروند تا هم انتقام شکست بازی رفت را بگیرند و هم خود را از قعر جدول جدا کنند.

 

و اما در حساس ترین دیدار این هفته دو تیم هیأت فوتباب زیراب و شهید کریمی جویبار باید در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف همدیگر بروند.

دیدار رفت این دو تیم در جویبار با تساوی بدون گل خاتمه یافت و هر دو تیم تلاش زیادی دارند تا با کسب سه امتیاز این دیدار به اهداف خود دست یابند.

شاگردان ابراهیم مرادی در این فصل امتیازات مفتی را از دست دادند و شاید اگر ثبات بیشتری از خود نشان می دادند اکنون باید این تیم جویباری را نیز در جمع مدعیان می دیدیم. جویباری ها امید زیادی دارند تا با کسب سه امتیاز این دیدار نیم نگاهی به رده های بالای جدول رده بندی داشته باشند.

از سوی دیگر شاگردان عارف محمدخانی که در مرحله اول این رقابت ها فوق العاده عمل کردند در این مرحله موفق نشدند حتی یک پیروزی دشت کنند و با قطع حمایت مالی علیرضا شهمیری سوادکوهی شرایط بسیار بغرنجی را تحمل می کنند.

با روندی که زیرابی ها در پیش گرفتند شاید این تیم را باید اصلی ترین گزینه سقوط به مرحله اول بدانیم. مگر اینکه رگ غیرت سوادکوهی ها بالا بزند و برای حفظ سهمیه فوتبال شهرشان از این پس به آب و آتش بزنند.

 

گفتنی است؛ در پایان این مرحله از رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور، دو تیم های اول و دوم مستقیم به لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود می کنند، تیم های سوم تا ششم در این مرحله باقی خواهند ماند و تیم های هفتم الی دوازدهم نیز باید فصل آینده را در مرحله اول این رقابت ها سپری کنند.

 

برنامه هفته چهاردهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور:

 

 

یکشنبه ۱۶ فروردین

شهرداری لنگرود             –                 امید حسن آباد

رهپویان رضوانشهر           –                ایرانداد تهران

شهدای ساری                –                شهرداری فومن

چوکای تالش                   –                مقاومت تهران

هیأت فوتبال زیراب          –                 شهید کریمی جویبار

عمارت گرگان                   –              دریای بابل

این دیدارها ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه آغاز می شود
دوشنبه ۱۷ فروردین
پرسپولیس زاهدان            –         شهرداری اراک
این دیدار ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه آغاز می شود
شهرداری ماهشهر          –          استانداری کرمانشاه

میناب طیور هرمزگان         –          نفتون مسجد سلیمان

فرهنگ رامهرمز                –          شاهین بوشهر

برق شیراز                       –         پویندگان تلاش مرودشت

شهرداری فیروز آباد          –          آرمان کارا شیراز
این دیدارها ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه آغاز می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *