برنامه های خودمان را برای مهار طارمی داریم

نسیم ورزش: مربی تیم نفت تهران گفت: «آنهایی که اهل فوتبال هستند تشخیص می دهند که نفت فوتبال را روی زمین بازی می کند و زمین ناهموار تختی می تواند شرایط کار را برای ما دشوار کند.»

 محمد خرمگاه درباره شرایط روحی اعضای تیم نفت تهران پس از باخت به استقلال و حذف از دور مسابقات جام حذفی اظهار داشت: «شرایط خوبی داریم و در این یکی دو روز گذشته سعی کردیم تا بازیکنان مان را از نطر روحی و روانی برگردانیم تا به شرایطی که می خواهیم برسیم و امیدواریم که تا روز بازی به فرم ایده آل دست یابیم.»

وی مشکل عمده تیمش را مصدومیت بیان کرد و گفت: «متأسفانه از ابتدای این فصل آسیب دیدگی ها دست از سر تیم ما برنمی دارد و در حال حاضر عزتی، سیدجلال حسینی، سانتوز و صبوری از بازیکنان جوان تیم مان را به همین دلیل در اختیار نداریم. تازه بعد از دو ماه و نیم ایمان مبعلی را در بازی با استقلال تهران به میدان فرستادیم و امیدواریم که هر چه زودتر این مشکل دست از سرمان بردارد.»

مربی تیم نفت درباره دیدار دوشنبه این هفته تیمش مقابل پرسپولیس خاطرنشان کرد: «شناخت کاملی از این تیم داریم. می دانیم که با سیستم و تاکتیکی به دروازه حریفانشان حمله می کنند. برنامه ای که ما در مقابل این تیم داریم این است که ابتدا گل نخوریم و سپس بتوانیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.»

خرمگاه در این باره که چه برنامه ای برای مهار آقای لیگ در این دیدار دارند توضیح داد: «مهدی طارمی مهاجم فوق العاده ای است. مهاجمی که می تواند برای خودش موقعیت خلق کند. تئوری پرسپولیس در خط حمله این است که اکثر توپ ها به طارمی ختم شود و ما برنامه های خودمان را برای مهار این بازیکن داریم.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *