برنامه محوری اساس کار اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر

اختصاصی نسیم ورزش: دومین نشست کارشناسی،کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر پس از انتصاب رئیس جدید اداره تشکیل شد.

اسماعیل پهلوان

در این جلسه اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان ،برنامه محوری در تمامی حوزه های کاری اداره ورزش و جوانان بابلسر را مورد تاکید قرار دادند و از تمامی کارشناسان حوزه های مختلف  تدوین برنامه عملیاتی سال ۹۵ و طراحی برنامه راهبردی اداره ورزش و جوانان تا سال ۱۴۰۰ رادر حوزه های مختلف اعم از همگانی،قهرمانی،بانوان،فرهنگی،جوانان،آموزش و تحقیقات ،توسعه منابع مالی و پشتیبانی و …که جزو تکالیف وزارت ورزش و جوانان بوده خواستارشد.

رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر اولویت کاری را توسعه و تعمیم ورزش یا همان ورزش همگانی با رویکرد فرهنگی و مشارکت های اجتماعی (سازمان های مردم نهاد) دانست وگفت: با تاکید ویژه و نگاه خاص در تدوین برنامه راهبردی و استراتژیک مورد نظر قرار دهند.
پهلوان با بیان اینکه یکی از برنامه های بسیار مهم وزارت ورزش و جوانان توسعه ورزش همگانی بوده و نیز تمامی مسئولان ارشد نظام بر این باورند و روی این موضوع تاکید فراوان دارند گفت: برنامه ریزی لازم برای تمام آحاد جامعه امری لازم و ضروری است که می بایست در طراحی برنامه راهبردی تمامی گروه های جمعیتی شهرستان در شهر و روستا،مرد و زن و… لحاظ شود و اجرایی شدن آن تنها از طریق شورای توسعه ورزش همگانی شهرستان میتواند ساری و جاری شود.

وی تصریح کرد:  در قالب شورا نقش و وظایف دستگاهها مشخص و مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت از این رو تدوین برنامه جهت همه افراد شهرستان مورد لحاظ قرار گیرد،بابلسر با جمعیتی حدود ۱۳۰ هزار نفر که حدود هشت هزار نفر بصورت سازمان یافته ورزش میکنند که لزوم برنامه برای مابقی جمعیت شهرستان کاملا بایست مورد دقت قرار گیرد.

رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر حوزه جوانان و مشارکت های اجتماعی و تشکیل سازمان های مردم نهاد در ارتباط با جوانان را از اموری دانست که به موازات امور ورزشی میبایست پیگیری شود و گفت: به تعدادهیات های ورزشی،سازمانهای مردم نهاد جوانان تشکیل شود تا از این طریق مطالبات متعدد جوانان در حوزه های مختلف اجتماعی محقق شود.

پهلوان تاکید کرد: هیات های ورزشی شهرستان الزاما و در اسرع وقت نسبت به تدوین برنامه عملیاتی سال۹۵ و طراحی برنامه راهبردی هیات خود  تا سال ۱۴۰۰ اقدام نمایند .

وی اظهار داشت: با هیاتهایی ادامه همکاری خواهد شد که برنامه های مربوطه رو تدوین و ارائه نمایند. گفتنی است در این جلسه شرح وظایف جدید کارکنان ،ابلاغ  و مقرر شد از این پس نشست کارشناسی هر دو هفته یکبار جهت ارزیابی و نظارت بیشتر بر امور تشکیل گردد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *