برنامه ریزی در راستای توسعه و پیشرفت ژیمناستیک مازندران

اختصاصی نسیم ورزش ، علیرضا جوانبخت سرپرست هیات ژیمناستیک استان مازندران گفت : توسعه ژیمناستیک باید در تمامی روستا ها و شهرها گسترش یابد.

علیرضا جوانبخت

در این خصوص باید اقداماتی جهت استعدادیابی از روستا ها و شهرها صورت گیرد که به این اقدامات ژیمناستیک همگانی گفته میشود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علیرضا جوانبخت در خصوص توسعه ژیمناستیک مازندران عنوان داشت : از جمله برنامه های این هیات شامل کلاسهای دانش افزا در بخش علمی و عملی برای آقایان و بانوان ، برگزاری اردو های تمرینی و مسابقات چند جانبه با استانهای بزرگ کشور میباشد.

وی در ادامه در ارتباط با مسابقات و کلاسهای مختلف ژیمناستیک افزود : ثبت نام تمامی کلاسهای آموزشی رده های مختلف و مسابقات بصورت اینترنتی میباشد. به این دلیل که در وقت و هزینه ها صرفه جویی شود.

سرپرست هیات ژیمناستیک مازندران تصریح کرد: ژیمناستیک دارای ۶ شاخه است و در تمامی شاخه ها لیگ استانی برگزار میشود.

جوانبخت افزود : استقبال هیات ژیمناستیک استان از اسپانسر ها و خیرین ورزش دوست یکی از برنامه های حائز اهمیت این رشته ورزشی میباشد.

وی خاطر نشان کرد : در طی این مدتی که سرپرستی هیات ژیمناستیک مازندران را برعهده گرفتم از کلیه شهرها و شهرستانهای مازندران بازدید بعمل آوردم به جزء شهرهای محمودآباد –  نور – فریدونکنار که در آینده نزدیک از آنجا بازدید خواهم کرد.

سرپرست هیات ژیمناستیک مازندران یکی از مهمترین برنامه های این هیات را مذاکره با صدا و سیما دانست و بیان داشت : برای پخش مسابقات استانی  و برنامه های آموزشی رشته ژیمناستیک صدا و سیما نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت این رشته دارد.

جوانبخت عنوان داشت : هیات ژیمناستیک استان تعامل کاملا نزدیک با نفرات برتر و اثرگذار در تصمیم گیری های فدراسیون ژیمناستیک کشور دارد.

سرپرست هیات ژیمناستیک در ارتباط با برنامه های آتی این رشته ورزشی گفت : مسابقات ژیمناستیک عمومی (همگانی) در دو بخش غرب و شرق استان تحت عنوان جام شهدای مدافع حرم برگزار خواهد شد و در ادامه افزود : برگزاری آزمون سطربندی آقایان و بانوان در مرداد ماه امسال انجام خواهد شد.

جوانبخت خاطر نشان کرد : در مسابقات قهرمانی جوانان کشور در شهریور ماه امسال با تیم قوی و یکدست شرکت خواهیم کرد وبرای این تیم اردوی تمرینی خوب اختصاص دادیم.

علیرضا جوانبخت گفت : از مدیرکل محترم و معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان جهت همکاری خوب با هیات ژیمناستیک این استان تشکر و قدردانی دارد و همچنین از تمامی مسئولین کمیته ها و اعضای محترم هیات ژیمناستیک استان و تمامی روسای هیات شهرستانها و مربیان و ورزشکاران ژیمناستیک به جهت همکاری و نظم در برنامه ریزی تشکر می نماید.

جوانبخت در پایان افزود : اتحاد و همدلی روز افزون را برای ژیمناستیک آرزومندم و همه ما آستین همت را برای پیشرفت و توسعه این ورزش بالا بزنیم و خاطر نشان کرد : از انتقاد استقبال میکنیم به شرطی که حرمت ها حفظ و سازنده و منصفانه باشد. (محمد بابایی خبرنگارنسیم ورزش– ساری)

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *