برنامه ریزی خوبی برای موفقیت در المپیک ریو ۲۰۱۶ داریم

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در دهمین همایش کارکنان ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه برنامه‎ریزی خوبی در راستای موفقیت ورزشکاران مازندرانی در المپیک ریو ۲۰۱۶ داریم، گفت: تلاش داریم تا همچون المپیک ۲۰۱۲ لندن در المپیک ریو ۲۰۱۶ نیز با موفقیت و مدال‌آوری ورزشکاران مازندرانی همراه باشد.مدیرکل ورزش و جوانان مازندران د

حبیب حسین‌زادگان از کسب ۳۳۴ مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی توسط ورزشکاران مازندرانی در سال گذشته خبر داد و گفت: مازندران پر از استعداد ورزشی است که باید از استعدادهای بالقوه استفاده بهینه کرد.  

وی،  اظهار کرد: ورزش مازندران با توجه به موفقیت‌هایش گل سرسبد ورزش کشور محسوب می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه سال ۹۴ از سوی مقام معظم رهبری سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نام‎گذاری شد، تصریح کرد: خدمات و موفقیت ورزش مازندران در کشور بر کسی پوشیده نیست و با همدلی و تلاش در سال جاری نیز این موفقیت و افتخارآفرینی ادامه خواهد داشت.

 

مشاور وزیر در امور ایثارگران ورزش و جوانان نیز ضمن تشکر از مدیریت ورزش مازندران، با بیان اینکه آموزش در ورزش نهفته است، گفت: تربیت‌بدنی یک نوع آموزش بوده که برای رسیدن به هدف نهایی نیاز است.

وی با اشاره به اینکه ایثارگران و جانبازان کارمند وزارت ورزش در حال شناسایی هستند، اضافه کرد: مسئولان باید قدردان خانواده شهدا باشند و نگاه ویژه به فرزندان شهدا داشته باشند.

محمد خرم با بیان اینکه مازندران یک استان بزرگ و پرافتخار بوده و برای انقلاب زحمت کشیده است، گفت: مازندران همیشه از هر نظر یک استان نمونه و برتر در زمینه افتخارات ورزشی است که ورزشکاران این خطه همواره مشغول افتخارآفرینی هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *