برنامه روز نخست مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور در آمل اعلام شد

 

نسیم ورزش:سرپرست تیم دسته یکی فوتسال شهدای کلاکسرآمل، برنامه روز نخست مسابقات فوتسال لیگ دسته یک بانوان باشگاه های کشور را که از روز جمعه به میزبانی این شهرستان برگزار می شود، را اعلام کرد.لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور در آمل برگزار می‌شود

 

 

خدیجه پهلوان  گفت: رقابتها تیم های شهدای کلاکسر آمل، شهرداری تبریز هیات فوتبال قم، شهرداری دزفول، و دهدشت یاسوج در گروه یک امروز جمعه در آمل آغاز می شود و تا روز سه شنبه هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 

 

وی افزود: در آغاز بازیهای این مرحله از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه روز جمعه تیم شهرداری قم به مصاف هیات فوتبال قم می رود و از ساعت ۱۰ و۳۰ دقیقه تیم شهدای کلاکسر آمل میزبان شهرداری دزفول است.

 

 

به گفته وی، تیم دهدشت یاسوج در نخستین دیدار روز نخست با قرعه استراحت مواجه شد.

 

 

سرپرست تیم فوتسال بانوان شهدای کلاکسرآمل، گفت: تیم های شرکت کننده دراین مرحله روز پنجشنبه وارد شهرستان آمل شدند و اسکان یافتند.

مرحله برگشت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور از گروه یک روز جمعه ۲۸ فروردین ماه به میزبانی این شهرستان آغاز و تا یکم اردیبهشت ماه در تالار ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار می شود.

 

 

در این رقابتها تیم های شهدای کلاکسر آمل، شهرداری تبریز هیات فوتبال قم، شهرداری دزفول، و دهدشت یاسوج دوره ای با هم رقابت خواهند کرد.

 

 

مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور با حضور ۲۱ تیم در سه گروه پنج تیمی و یک گروه شش تیمی در حال برگزاری است.

 

 

درپایان مرحله برگشت این مسابقات دو تیم اول ودوم هرگروه به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود وپس از پایان مرحله نیمه نهایی، در نهایت دو تیم به رقابتهای فصل آینده لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور صعود خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *