برنامه تمرینی برادران عالمیان تا المپیک ریو

 

نسیم ورزش : نوشاد و نیما عالمیان پس از بازگشت از اردوی چین و تورهای جهانی ژاپن و کره جنوبی اکنون تمرینات خود را در بابل پیگیری می کنند.

 برادران عالمیان نوزدهم تیر به تهران می آیند و از بیستم تیر تمرینات خود را در آکادمی تنیس روی میز ادامه می دهند. اردوی آنها متصل به اعزام است و پس از آن نمایندگان ایران راهی ریو خواهند شد.

رضا میر الماسی مدیر تیم های ملی درباره ی حریفان تمرینی برداران عالمیان در اردوی تهران گفت: دو حریف تمرینی از کره جنوبی دارند که قرار است قبل از بیستم تیر وارد تهران شوند. البته به دنبال این هستم  بازیکنان جدیدی  را از کره جنوبی به عنوان حریف تمرینی دعوت کنیم به ایران بیایند تا برادران عالمیان با آنها نیز بازی کنند.

 همچنین قرار است چهار ملیپوش ایران نیز در این اردو حضور داشته باشند که آنها نیز حریف تمرینی هستند. البته هنوز نفرات مشخص نیستند و به زودی اعلام می شود.

او در مورد وضعیت کنونی برادران عالمیان گفت: آنها در شرایط خوبی از لحاظ تکنیک، تاکتیک و همچنین وضعیت جسمی و روحی به سر می برند. در اردوی تهران نیز روانشناس، کارشناس تغذیه  و بدنساز در کنار آنها هست و به برادران عالمیان کمک می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو