برنامه‌ریزی برای در کمک به ورزش سوادکوه در اولویت قرار دارد

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه به تاکید مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران به حمایت ویژه ورزشی از سوادکوه اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی برای استفاده بهینه از تملک‌ دارایی در کمک به ورزش سوادکوه در اولویت قرار دارد.

رضا احمد‌زاده از حضور و بازدید مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران در سوادکوه خبر داد و گفت: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از ۹ مکان ورزشی سوادکوه بازدید و در جلسه بررسی وضعیت ورزشی شهرستان حضور یافت.

وی با بیان اینکه حبیب حسین‌زادگان از سالن ریاست‌جمهوری پل‌سفید و زیراب، سالن ورزشی شهیدان رضایی پل‌سفید و شهید احمدی زیراب، استخر شنا، ساختمان اداره ورزش و جوانان سوادکوه، زمین فوتبال زیراب و پل‌سفید بازدید و با رمضان صالح‌نژاد قهرمان سوادکوهی دیدار و در نشست بررسی وضعیت ورزش سوادکوه با حضور فرماندار، امام جمعه و مسئولان شهر زیراب شرکت کرد، افزود: وضعیت زمین فوتبال و پیست دو‌و‌میدانی زیراب و سالن کشتی زیراب مورد برنامه‌ریزی قرار گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه با بیان اینکه جلسه تخصصی بررسی وضعیت ورزش سوادکوه در اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران برگزار می‌شود، خاطر‌نشان کرد: تصمیم نهایی و تهیه دستورالعمل مربوط به وضعیت ورزش سوادکوه بعد از جلسه نهایی در اداره‌کل ورزش و جوانان انجام می‌شود.

احمد‌زاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *