برنامه‌ریزی اردوی برون‌مرزی برای تیم ملی بسکتبال با ویلچر

نسیم ورزش: سرپرست تیم ملی بسکتبال با ویلچر گفت: برای آمادگی بیشتر ملی‌پوشان بسکتبال با ویلچر کشور اردوی برون‌مرزی و برگزاری دیدار با کشورهای مطرح خارجی در دستور کار ملی‌پوشان قرار می‌گیرد.

خبرگزاری فارس: برنامه‌ریزی اردوی برون‌مرزی برای تیم ملی بسکتبال با ویلچر

حسن کامجو در حاشیه برگزاری اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور،  در آمل، اظهار کرد: دومین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای آماده‌سازی برای مسابقات پاراالمپیک ۲۰۱۶ کشور برزیل از روند مطلوبی برخوردار بود و در آن برنامه‌های زیادی با حضور ورزشکاران دنبال شد.

وی افزود: این اردو با توجه به نبود بازیکنان لژیونر برگزار شد که این ورزشکاران در باشگاه‌های معتبر لیگ برتر کشورهای اروپایی و آسیایی توپ می‌زنند.

سرپرست تیم ملی رده بزرگسالان بسکتبال با ویلچر کشور با اعلام اینکه پس از پایان لیگ‌های اروپایی و آسیایی اردوی تیم ملی با تعداد کامل بازیکنان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: مرحله سوم اردوها از ۶ خردادماه برگزار می‌شود.

این مسؤول با اشاره به دور نخست اردوها با حضور ۱۳ بازیکن در تهران، بیان کرد: سه نفر از بازیکنان موثر به‌دلیل نداشتن کلاس‌بندی جهانی کنار گذاشته شدند.

کامجو با اعلام اینکه بعد از پایان لیگ برتر و دسته یک بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور نفرات برتر با صلاحدید کادر فنی به اردوی تیم ملی دعوت شدند، یادآور شد: بعد از اردوی سوم استخوان‌بندی تیم مشخص می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری اردوی خارج از کشور و برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های خارجی برای کسب آمادگی بیشتر، اظهار کرد: این بازی‌ها برای محک زدن بازیکنان در رویارویی با تیم‌های بزرگ دنیا انجام می‌شود.

سرپرست تیم ملی رده بزرگسالان بسکتبال با ویلچر کشور گفت: در مسابقات پاراالمپیک ۲۰۱۶ به میزبانی کشور برزیل ۱۲ تیم از کشورهای بزرگ دنیا حضور دارند که در دو گروه ۶ تیمی با هم به رقابت می‌پردازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *