بررسی اشتباهات داوری علیه نساجی تا هفته نهم رقابت‌های لیگ‌برتر

نسیم ورزش : بررسی اشتباهات داوری علیه نساجی تا هفته نهم رقابت‌های لیگ‌برتر / پنالتی مشکوک سپاهان در آخرین ثانیه‌های وقت اضافه در بازی دیروز، اعتراض هواداران و دوستداران تیم نساجی را در بر داشت و امیدوارند تا هرچه زودتر فکری به حال این اشتباهات شود.
بررسی اشتباهات داوری علیه نساجی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تنها نماینده مازندران در لیگ‌برتر فوتبال، روز گذشته و در دیدار با سپاهان،  در واپسین لحظات و در حالی که بازی را به تساوی کشانده بود تسلیم یک پنالتی شد که به عقیده بسیاری از داوران و کارشناسان پنالتی نبود و به اشتباه گرفته شد.

با ادامه دار شدن اشتباهات داوری علیه نساجی نگاهی داریم به اتفاقات ۹ هفته ابتدایی لیگ برتر که به گواه کارشناسان، برنامه‌های تلویزیونی، سایت‌ها و خبرگزاری‌ها، هیچ تیمی به اندازه نساجی در این فصل از اشتباهات داوری ضربه نخورده است و حتی در یک‌ مورد هم سود نبرده است!

هفته دوم
تراکتور سازی تبریز ـ نساجی مازندران

انجام خطای پنالتی روی محمد میری که داور مسابقه به راحتی از این صحنه گذشت!
پنالتی‌ای که در جریان بازی تأثیر مستقیم داشت و در حالی که بازی با نتیجه یک بر یک در دقایق پایانی در حال برگزاری بود با اعلام این ضربه پنالتی چه بسا نساجی می‌توانست برنده از زمین خارج شود و سه امتیاز شیرین به حساب خود واریز کند.

هفته سوم
نساجی مازندران  ـ پارس جنوبی جم

در این بازی گل سالم مجتبی ممشلی با سوت اشتباه کمک داور مردود اعلام شد. این بار هم بازی با نتیجه یک بر یک در جریان بود که اگر اشتباه داور و کمکش نبود نساجی می‌توانست برنده بازی باشد.

هفته چهارم
فولاد خوزستان ـ نساجی مازندران

در این بازی که با نتیجه یک بر یک در حال پیگیری بود با صحنه سازی حسن بیت سعید در درون محوطه جریمه، داور به اشتباه برای فولاد اعلام ضربه پنالتی کرد تا به لطف این اشتباه، فولاد سه امتیاز خانگی به حساب خود واریز کند و دست نساجی از امتیاز خالی بماند.

همچنین داور از اعلام یک ضربه پنالتی به سود نساجی به علت انجام خطای محرز روی محمد عباس‌زاده در محوطه جریمه فولاد امتناع کرده است!

هفته نهم
سپاهان اصفهان  ـ نساجی مازندران

اعلام ضربه پنالتی توسط کوپال ناظمی در دقیقه ۹۵ برای یاران امیر قلعه نوعی؛ مهر تأییدی است بر اشتباهات داوری علیه نساجی در لیگ برتر این فصل.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال از یاد نبرد بازی نفت آبادان و ماشین‌سازی تبریز را که قضاوت ضعیف داور آن دیدار و اشتباهات وی علیه نفت آبادان، منجر به هجوم تماشاگران به داخل زمین و مضروب ساختن کمک داور و در نهایت ناتمام‌ماندن بازی شد.

هواداران پرشمار نساجی انتظار دارند برای این داوری‌های پراشتباه یک طرفه بر ضرر آنها فکری شود تا این قدر از داوری آسیب نبینند و متحمل خسارت نشوند چرا که با ادامه این وضعیت، مطمئنا آقایان صنیعی فر و حدادیان با این همه هزینه‌های سنگین در بخش خصوصی از فوتبال دلسرد می‌شوند.

پنالتی مشکوک سپاهان در آخرین ثانیه‌های وقت اضافه در بازی دیروز، اعتراض هواداران  و دوستداران تیم نساجی را در بر داشت و امیدوارند تا هرچه زودتر فکری به حال این اشتباهات شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو